Partijgelijkenis

Hier ziet u zien in hoeverre partijen in stemgedrag op moties op elkaar lijken. In de volgende tabbladen ziet u dit uitgesplitst per beleidsagenda.

Kies het tabblad van een partij, dan ziet u algemeen en per beleidsagenda (onderwerp) in hoeveel procent van de gevallen de andere partijen het zelfde (voor of tegen) hebben gestemd.

Druk in de tabbladen op een percentage om de moties voor dat onderwerp te zien waar die partijen verschillend hebben gestemd.

Legenda

Overeenstemming met andere partij
100%95%90%85%80%75%70%
65%60%55%50%45%40%35%
30%25%20%15%10%5%0%
Overeenkomst stemming moties50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD
50PLUS100%72%78%65%69%68%100%76%59%76%60%71%75%53%66%77%79%53%
BBB72%100%59%66%67%60%67%67%73%63%70%65%62%73%74%66%62%62%
BIJ178%59%100%56%64%65%72%80%44%82%45%83%85%47%53%83%82%49%
CDA65%66%56%100%79%73%65%58%57%55%61%64%50%57%80%52%68%79%
CU69%67%64%79%100%80%67%64%55%69%59%69%63%47%77%64%75%65%
D6668%60%65%73%80%100%70%65%52%74%54%72%65%45%69%64%79%66%
DenHaan100%67%72%65%67%70%100%81%48%76%52%77%76%53%63%78%78%58%
DENK76%67%80%58%64%65%81%100%55%81%55%76%79%48%60%80%78%49%
FvD59%73%44%57%55%52%48%55%100%49%78%51%50%73%64%53%44%59%
GL76%63%82%55%69%74%76%81%49%100%50%76%86%42%57%83%93%45%
JA2160%70%45%61%59%54%52%55%78%50%100%51%49%76%73%51%51%65%
PvdA71%65%83%64%69%72%77%76%51%76%51%100%70%46%66%70%91%61%
PvdD75%62%85%50%63%65%76%79%50%86%49%70%100%44%53%88%81%38%
PVV53%73%47%57%47%45%53%48%73%42%76%46%44%100%58%48%49%59%
SGP66%74%53%80%77%69%63%60%64%57%73%66%53%58%100%55%62%72%
SP77%66%83%52%64%64%78%80%53%83%51%70%88%48%55%100%83%40%
Volt79%62%82%68%75%79%78%78%44%93%51%91%81%49%62%83%100%62%
VVD53%62%49%79%65%66%58%49%59%45%65%61%38%59%72%40%62%100%
50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD

50PLUS

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan
79%78%77%76%75%72%71%69%68%66%65%60%59%53%0%
Bestuur97%90%78%79%79%76%72%69%68%68%64%62%86%64%53%61%-
Cultuur en recreatie100%75%77%79%72%78%75%76%69%74%62%68%25%59%61%40%-
Economie83%93%77%78%78%72%81%74%74%72%71%68%62%61%57%57%-
Financiën100%90%78%77%77%76%60%70%70%69%66%66%30%60%54%53%-
Huisvesting88%88%76%77%81%76%88%72%65%63%67%66%63%57%50%57%-
Internationaal80%60%71%69%65%68%60%67%70%69%66%67%60%49%56%45%-
Landbouw75%63%67%68%66%60%38%65%62%68%52%47%56%55%45%59%-
Migratie en integratie94%81%69%69%56%69%69%65%69%66%65%61%19%43%52%35%-
Natuur en milieu95%89%76%78%75%72%79%73%71%72%65%60%84%47%50%43%-
Onderwijs en wetenschap100%86%67%70%70%69%86%70%68%68%66%67%43%63%57%58%-
Openbare orde en veiligheid57%71%79%78%73%78%29%73%73%70%72%69%43%66%59%51%-
Recht93%81%75%76%71%74%67%70%68%69%65%64%15%59%55%43%-
Ruimte en infrastructuur--76%74%80%69%-78%73%71%68%67%-56%57%46%-
Sociale zekerheid100%0%83%72%85%79%100%64%60%58%56%59%100%67%43%62%-
Verkeer57%71%74%73%76%71%86%74%74%74%71%70%71%55%57%55%-
Werk100%0%75%77%85%81%100%70%67%64%62%62%100%56%49%54%-
Zorg en gezondheid55%64%83%83%83%83%77%73%65%63%66%63%71%67%50%68%-
VoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan

BBB

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPFvDPVV50PLUSJA21CUDENKDenHaanCDASPPvdAGLVoltPvdDVVDD66BIJ1
74%73%72%70%67%66%65%63%62%60%59%
Bestuur63%75%85%72%77%63%79%16%60%85%75%75%77%83%48%60%83%
Cultuur en recreatie100%50%50%75%0%100%75%-75%100%100%100%75%100%50%100%50%
Economie71%80%73%81%73%71%71%74%65%76%69%70%75%67%64%62%70%
Financiën69%82%81%60%70%68%74%83%65%76%74%67%70%75%59%62%73%
Huisvesting100%82%91%88%73%73%91%100%91%91%82%73%82%55%73%64%73%
Internationaal72%69%67%60%68%76%42%54%76%50%62%59%60%46%69%60%41%
Landbouw84%78%67%38%80%73%41%61%82%29%35%29%29%20%73%53%18%
Migratie en integratie68%54%54%69%64%54%43%33%57%57%50%50%50%50%57%54%39%
Natuur en milieu84%66%62%79%63%73%67%70%77%66%63%64%63%63%71%63%64%
Onderwijs en wetenschap97%82%85%86%77%95%79%88%90%79%82%82%87%79%90%97%77%
Openbare orde en veiligheid62%69%62%29%62%62%77%0%46%69%46%38%38%69%54%38%54%
Recht70%59%55%67%68%64%56%28%61%68%59%58%58%61%64%62%48%
Ruimte en infrastructuur50%100%100%-100%50%100%100%50%50%50%50%50%50%100%50%50%
Sociale zekerheid86%57%86%100%71%86%71%80%86%86%100%86%71%100%86%86%71%
Verkeer70%83%83%86%65%83%74%81%74%83%78%83%83%74%65%61%78%
Werk81%44%56%100%56%75%75%79%88%75%81%75%75%81%75%81%69%
Zorg en gezondheid73%79%81%77%73%57%80%78%53%64%66%65%58%66%51%51%63%
SGPFvDPVV50PLUSJA21CUDENKDenHaanCDASPPvdAGLVoltPvdDVVDD66BIJ1

BIJ1

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDSPPvdAGLVoltDENK50PLUSDenHaanD66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD
85%83%82%80%78%72%65%64%59%56%53%49%47%45%44%
Bestuur100%98%92%92%90%96%90%21%73%75%83%73%71%60%73%81%75%
Cultuur en recreatie50%50%50%50%75%75%75%-50%50%50%75%50%50%50%50%50%
Economie85%89%89%86%88%85%93%74%61%65%70%55%51%49%55%50%55%
Financiën91%90%91%86%87%94%90%88%70%75%73%66%68%51%62%54%64%
Huisvesting64%82%91%82%73%82%88%67%73%82%73%82%73%45%64%45%55%
Internationaal79%79%71%74%70%79%60%72%59%46%41%44%31%33%25%27%20%
Landbouw90%78%71%78%78%65%63%48%57%37%18%33%18%33%35%27%24%
Migratie en integratie89%82%89%89%89%96%81%92%79%86%39%46%21%32%7%11%7%
Natuur en milieu97%93%94%95%97%80%89%78%69%74%64%59%62%53%58%43%40%
Onderwijs en wetenschap92%92%95%95%90%97%86%91%74%72%77%72%79%72%82%69%79%
Openbare orde en veiligheid69%69%62%69%69%77%71%0%69%46%54%46%46%54%46%46%69%
Recht88%80%83%88%88%89%81%46%73%71%48%50%33%44%18%24%23%
Ruimte en infrastructuur100%100%100%100%100%50%-50%100%100%50%100%100%50%50%50%50%
Sociale zekerheid71%57%71%71%43%43%0%80%57%57%71%57%57%57%57%43%29%
Verkeer96%96%91%96%96%70%71%81%57%78%78%61%57%52%61%52%61%
Werk88%81%88%88%81%81%0%100%88%81%69%81%63%69%25%25%13%
Zorg en gezondheid73%72%75%73%73%63%64%67%55%57%63%51%57%51%58%53%51%
PvdDSPPvdAGLVoltDENK50PLUSDenHaanD66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD

CDA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPCUVVDD66VoltBBBDenHaan50PLUSPvdAJA21DENKFvDPVVBIJ1GLSPPvdD
80%79%73%68%66%65%64%61%58%57%56%55%52%50%
Bestuur84%84%76%73%83%60%37%62%70%71%54%53%55%73%63%57%57%
Cultuur en recreatie74%79%73%72%100%75%-68%64%25%64%66%53%75%59%60%56%
Economie83%81%78%75%62%65%57%68%67%74%61%59%59%55%57%53%49%
Financiën81%80%78%74%74%65%67%66%65%62%60%58%56%66%58%54%53%
Huisvesting87%84%74%83%73%91%67%66%64%64%64%61%51%82%57%54%52%
Internationaal79%77%80%71%66%76%62%67%66%69%53%53%52%44%56%50%48%
Landbouw87%77%88%54%39%82%64%47%52%69%41%70%61%33%27%28%20%
Migratie en integratie80%63%79%60%50%57%75%61%68%64%46%50%57%46%49%48%49%
Natuur en milieu82%75%82%69%60%77%73%60%62%58%58%58%57%59%46%47%39%
Onderwijs en wetenschap76%78%75%71%82%90%81%67%60%72%57%56%58%72%53%48%51%
Openbare orde en veiligheid80%85%77%73%77%46%0%69%69%85%58%57%55%46%61%60%58%
Recht80%72%78%65%55%61%38%64%67%59%54%60%57%50%54%54%53%
Ruimte en infrastructuur85%81%79%69%100%50%50%67%62%50%66%63%63%100%49%50%44%
Sociale zekerheid85%85%79%81%86%86%100%59%70%86%54%50%53%57%63%49%55%
Verkeer81%78%73%77%65%74%75%70%65%83%66%63%63%61%55%54%51%
Werk86%82%79%80%88%88%93%62%67%44%58%54%53%81%55%44%50%
Zorg en gezondheid78%84%80%81%65%53%69%63%65%53%58%51%56%51%60%52%51%
SGPCUVVDD66VoltBBBDenHaan50PLUSPvdAJA21DENKFvDPVVBIJ1GLSPPvdD

CU

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienD66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLBBBDenHaanVVDDENKBIJ1SPPvdDJA21FvDPVV
80%79%77%75%69%67%65%64%63%59%55%47%
Bestuur78%84%81%85%68%74%71%63%37%67%63%75%63%65%73%53%48%
Cultuur en recreatie76%79%74%75%69%70%66%100%-62%66%50%67%64%0%65%45%
Economie81%81%78%73%74%71%70%71%67%64%68%65%67%63%75%58%52%
Financiën80%80%78%80%70%70%70%68%77%66%66%75%65%65%65%57%47%
Huisvesting84%84%83%91%65%71%66%73%67%66%65%82%59%61%45%55%48%
Internationaal73%77%77%70%70%67%66%76%60%64%61%46%64%63%71%49%47%
Landbouw69%77%79%47%62%63%46%73%61%72%52%37%47%39%65%63%57%
Migratie en integratie87%63%59%89%69%66%82%54%83%47%72%86%79%82%18%41%26%
Natuur en milieu82%75%74%76%71%68%67%73%73%62%66%74%64%60%55%53%43%
Onderwijs en wetenschap76%78%76%82%68%63%65%95%84%62%61%72%61%63%72%55%48%
Openbare orde en veiligheid78%85%80%77%73%73%71%62%0%68%65%46%69%68%100%56%49%
Recht82%72%71%76%68%67%75%64%44%58%69%71%73%73%41%55%41%
Ruimte en infrastructuur81%81%75%100%73%75%65%50%50%65%70%100%63%59%50%58%49%
Sociale zekerheid86%85%82%86%60%75%72%86%100%70%59%57%55%62%86%51%45%
Verkeer83%78%76%83%74%72%69%83%88%62%72%78%65%65%74%56%51%
Werk81%82%78%88%67%72%64%75%93%66%63%81%56%61%44%54%45%
Zorg en gezondheid82%84%80%70%65%70%67%57%70%72%61%57%58%58%53%51%51%
D66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLBBBDenHaanVVDDENKBIJ1SPPvdDJA21FvDPVV

D66

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUVoltGLCDAPvdADenHaanSGP50PLUSVVDPvdDDENKBIJ1SPBBBJA21FvDPVV
80%79%74%73%72%70%69%68%66%65%64%60%54%52%45%
Bestuur78%83%75%73%73%37%74%68%72%67%60%73%65%60%71%52%46%
Cultuur en recreatie76%75%77%72%76%-62%74%64%72%65%50%70%100%0%60%44%
Economie81%70%74%75%72%55%72%72%68%63%67%61%64%62%73%57%49%
Financiën80%76%75%74%72%68%70%69%67%67%66%70%64%62%65%55%44%
Huisvesting84%82%63%83%67%67%82%63%71%57%62%73%56%64%36%54%50%
Internationaal73%84%80%71%78%75%61%69%63%63%67%59%63%60%56%42%37%
Landbouw69%71%69%54%67%85%54%68%53%61%61%57%65%53%45%55%50%
Migratie en integratie87%89%86%60%67%100%55%66%47%84%72%79%81%54%25%41%24%
Natuur en milieu82%70%73%69%68%67%66%72%58%66%67%69%68%63%44%51%42%
Onderwijs en wetenschap76%85%73%71%68%84%67%68%62%66%65%74%63%97%74%54%47%
Openbare orde en veiligheid78%100%80%73%72%0%68%70%69%74%64%69%72%38%77%50%44%
Recht82%80%84%65%71%49%61%69%58%80%70%73%79%62%42%51%38%
Ruimte en infrastructuur81%100%73%69%74%50%64%71%59%68%67%100%68%50%50%53%43%
Sociale zekerheid86%86%73%81%76%100%79%58%73%61%59%57%53%86%86%50%44%
Verkeer83%61%71%77%73%63%73%74%64%66%72%57%63%61%78%55%50%
Werk81%94%69%80%71%100%77%64%70%61%65%88%53%81%38%54%46%
Zorg en gezondheid82%77%67%81%70%70%75%63%78%57%59%55%55%51%48%51%51%
CUVoltGLCDAPvdADenHaanSGP50PLUSVVDPvdDDENKBIJ1SPBBBJA21FvDPVV

DenHaan

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienDENKSPVoltPvdAGLPvdDBIJ1D66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD50PLUS
81%78%77%76%72%70%67%65%63%58%53%52%48%0%
Bestuur26%21%37%32%32%21%21%37%37%16%37%32%32%0%21%11%-
Cultuur en recreatie-----------------
Economie88%90%83%79%74%86%74%55%67%74%57%62%48%60%52%67%-
Financiën89%93%86%87%83%92%88%68%77%83%67%73%52%70%61%76%-
Huisvesting67%100%100%67%67%100%67%67%67%100%67%100%67%100%67%67%-
Internationaal79%75%77%77%78%72%72%75%60%54%62%46%52%30%38%28%-
Landbouw91%76%76%76%76%52%48%85%61%61%64%58%55%61%52%33%-
Migratie en integratie100%100%100%100%100%100%92%100%83%33%75%25%58%0%17%0%-
Natuur en milieu90%82%81%79%79%75%78%67%73%70%73%75%64%58%51%45%-
Onderwijs en wetenschap91%91%100%91%91%91%91%84%84%88%81%91%84%94%81%91%-
Openbare orde en veiligheid0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%-
Recht49%49%49%49%49%49%46%49%44%28%38%23%31%10%18%8%-
Ruimte en infrastructuur100%50%50%50%50%50%50%50%50%100%50%50%100%100%100%100%-
Sociale zekerheid80%60%80%80%80%80%80%100%100%80%100%100%100%60%80%60%-
Verkeer81%81%81%81%81%75%81%63%88%81%75%69%69%75%63%81%-
Werk93%93%93%100%100%100%100%100%93%79%93%71%79%29%29%14%-
Zorg en gezondheid78%74%75%74%76%80%67%70%70%78%69%73%70%72%70%59%-
DENKSPVoltPvdAGLPvdDBIJ1D66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD50PLUS

DENK

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienDenHaanGLSPBIJ1PvdDVoltPvdA50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV
81%80%79%78%76%67%65%64%60%58%55%49%48%
Bestuur26%80%82%96%82%90%70%79%79%60%63%58%54%81%68%46%58%
Cultuur en recreatie-81%77%75%79%100%76%72%75%65%66%56%64%25%53%54%31%
Economie88%82%81%85%77%87%79%78%71%67%68%65%61%61%60%50%55%
Financiën89%81%82%94%80%89%77%77%74%66%66%62%60%56%54%51%50%
Huisvesting67%87%87%82%84%73%84%81%91%62%65%66%64%64%48%46%53%
Internationaal79%78%75%79%73%72%71%65%42%67%61%48%53%30%35%46%32%
Landbouw91%73%71%65%65%88%71%66%41%61%52%41%41%41%45%41%53%
Migratie en integratie100%86%81%96%85%93%67%56%43%72%72%43%46%14%20%39%11%
Natuur en milieu90%78%79%80%74%84%76%75%67%67%66%62%58%56%51%48%43%
Onderwijs en wetenschap91%86%82%97%85%92%78%70%79%65%61%58%57%67%61%45%52%
Openbare orde en veiligheid0%80%82%77%82%62%74%73%77%64%65%61%58%69%60%50%41%
Recht49%85%83%89%85%92%75%71%56%70%69%54%54%30%45%46%31%
Ruimte en infrastructuur100%76%78%50%71%50%80%80%100%67%70%65%66%100%58%55%44%
Sociale zekerheid80%80%85%43%82%71%73%85%71%59%59%54%54%100%65%41%54%
Verkeer81%80%77%70%77%65%81%76%74%72%72%68%66%65%53%56%50%
Werk93%85%82%81%84%88%77%85%75%65%63%59%58%44%51%47%49%
Zorg en gezondheid78%83%82%63%83%60%78%83%80%59%61%68%58%77%72%48%69%
DenHaanGLSPBIJ1PvdDVoltPvdA50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV

FvD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21BBBPVVSGP50PLUSVVDCDACUDENKSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1
78%73%64%59%57%55%53%52%51%50%49%48%44%
Bestuur81%75%72%60%64%52%53%53%68%65%52%60%63%60%11%69%75%
Cultuur en recreatie50%50%65%63%59%63%66%65%53%54%60%52%50%53%-75%50%
Economie83%80%78%67%61%62%59%58%60%58%57%57%52%54%67%57%55%
Financiën75%82%72%64%60%59%58%57%54%53%55%51%49%49%76%62%64%
Huisvesting91%82%74%62%57%62%61%55%48%46%54%46%40%44%67%64%55%
Internationaal81%69%77%66%49%57%53%49%35%45%42%35%42%34%28%32%20%
Landbouw78%78%65%77%55%71%70%63%45%35%55%40%29%36%33%18%24%
Migratie en integratie89%54%81%59%43%57%50%41%20%27%41%24%24%24%0%4%7%
Natuur en milieu80%66%75%61%47%61%58%53%51%42%51%46%38%41%45%38%40%
Onderwijs en wetenschap69%82%73%61%63%56%56%55%61%60%54%60%61%58%91%90%79%
Openbare orde en veiligheid62%69%72%64%66%59%57%56%60%64%50%59%57%56%0%54%69%
Recht79%59%74%68%59%63%60%55%45%53%51%49%49%49%8%20%23%
Ruimte en infrastructuur100%100%71%65%56%69%63%58%58%45%53%50%36%42%100%50%50%
Sociale zekerheid86%57%71%57%67%49%50%51%65%65%50%52%58%52%60%86%29%
Verkeer65%83%75%60%55%66%63%56%53%48%55%50%41%44%81%65%61%
Werk88%44%64%59%56%58%54%54%51%53%54%48%51%47%14%31%13%
Zorg en gezondheid75%79%74%62%67%51%51%51%72%64%51%65%65%63%59%47%51%
JA21BBBPVVSGP50PLUSVVDCDACUDENKSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1

GL

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltPvdDSPBIJ1DENKDenHaanPvdA50PLUSD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV
93%86%83%82%81%76%74%69%63%57%55%50%49%45%42%
Bestuur94%86%82%92%80%32%74%79%75%71%75%64%63%81%60%52%51%
Cultuur en recreatie75%85%80%50%81%-82%79%77%66%100%54%59%0%53%49%35%
Economie95%86%84%86%82%74%76%78%74%70%70%60%57%57%54%45%49%
Financiën95%87%82%86%81%83%76%77%75%70%67%59%58%60%49%47%41%
Huisvesting91%90%87%82%87%67%79%77%63%66%73%57%57%45%44%38%50%
Internationaal96%78%77%74%78%78%80%69%80%66%59%50%56%43%34%48%32%
Landbouw100%88%87%78%73%76%66%68%69%46%29%32%27%33%36%26%46%
Migratie en integratie100%94%91%89%86%100%73%69%86%82%50%48%49%14%24%36%15%
Natuur en milieu99%90%86%95%78%79%72%78%73%67%64%51%46%43%41%34%36%
Onderwijs en wetenschap90%84%82%95%86%91%76%70%73%65%82%59%53%64%58%44%46%
Openbare orde en veiligheid100%89%84%69%80%0%75%78%80%71%38%66%61%77%56%54%42%
Recht100%92%89%88%85%49%76%76%84%75%58%54%54%29%49%45%31%
Ruimte en infrastructuur100%90%85%100%76%50%80%74%73%65%50%50%49%50%42%37%31%
Sociale zekerheid57%82%74%71%80%80%81%72%73%72%86%61%63%57%52%50%42%
Verkeer91%90%81%96%80%81%75%73%71%69%83%58%55%57%44%41%40%
Werk88%85%78%88%85%100%74%77%69%64%75%56%55%31%47%44%45%
Zorg en gezondheid84%85%83%73%83%76%76%83%67%67%65%64%60%54%63%48%59%
VoltPvdDSPBIJ1DENKDenHaanPvdA50PLUSD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV

JA21

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienFvDPVVSGPBBBVVDCDA50PLUSCUDENKD66DenHaanPvdAVoltSPGLPvdDBIJ1
78%76%73%70%65%61%60%59%55%54%52%51%50%49%45%
Bestuur81%79%77%77%63%71%86%73%81%71%21%81%88%83%81%81%81%
Cultuur en recreatie50%50%0%0%50%25%25%0%25%0%-0%25%0%0%0%50%
Economie83%79%80%73%77%74%62%75%61%73%52%51%57%51%57%46%50%
Financiën75%71%60%70%68%62%30%65%56%65%61%57%59%58%60%55%54%
Huisvesting91%82%73%73%82%64%63%45%64%36%67%55%55%64%45%27%45%
Internationaal81%79%78%68%76%69%60%71%30%56%38%46%44%36%43%36%27%
Landbouw78%80%76%80%73%69%56%65%41%45%52%39%33%33%33%29%27%
Migratie en integratie89%89%82%64%79%64%19%18%14%25%17%14%14%21%14%14%11%
Natuur en milieu80%78%65%63%62%58%84%55%56%44%51%44%44%48%43%42%43%
Onderwijs en wetenschap69%72%79%77%77%72%43%72%67%74%81%64%74%67%64%67%69%
Openbare orde en veiligheid62%54%100%62%92%85%43%100%69%77%0%85%77%62%77%62%46%
Recht79%77%77%68%68%59%15%41%30%42%18%30%29%39%29%32%24%
Ruimte en infrastructuur100%100%50%100%100%50%-50%100%50%100%50%50%50%50%50%50%
Sociale zekerheid86%57%86%71%86%86%100%86%100%86%80%71%71%86%57%71%43%
Verkeer65%74%87%65%74%83%71%74%65%78%63%52%57%57%57%57%52%
Werk88%75%63%56%56%44%100%44%44%38%29%38%31%44%31%38%25%
Zorg en gezondheid75%73%75%73%52%53%71%53%77%48%70%56%52%55%54%61%53%
FvDPVVSGPBBBVVDCDA50PLUSCUDENKD66DenHaanPvdAVoltSPGLPvdDBIJ1

PvdA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1DenHaanGLDENKD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDFvDJA21PVV
91%83%77%76%72%71%70%69%66%65%64%61%51%46%
Bestuur94%92%32%74%70%73%69%65%67%74%72%75%70%69%60%81%48%
Cultuur en recreatie75%50%-82%76%76%76%74%75%70%60%100%64%56%52%0%35%
Economie92%89%79%76%79%72%74%71%68%71%71%69%67%60%57%51%51%
Financiën90%91%87%76%77%72%70%70%71%70%67%74%65%62%51%57%45%
Huisvesting82%91%67%79%84%67%72%75%74%71%68%82%64%52%46%55%50%
Internationaal95%71%77%80%71%78%67%66%65%67%59%62%66%64%35%46%37%
Landbouw94%71%76%66%71%67%65%66%60%63%52%35%52%52%40%39%52%
Migratie en integratie100%89%100%73%67%67%65%70%72%66%65%50%68%59%24%14%35%
Natuur en milieu98%94%79%72%76%68%73%72%66%68%66%63%62%57%46%44%45%
Onderwijs en wetenschap90%95%91%76%78%68%70%67%69%63%60%82%60%58%60%64%52%
Openbare orde en veiligheid92%62%0%75%74%72%73%72%70%73%70%46%69%68%59%85%43%
Recht95%83%49%76%75%71%70%73%73%67%65%59%67%61%49%30%42%
Ruimte en infrastructuur100%100%50%80%80%74%78%75%74%75%63%50%62%52%50%50%40%
Sociale zekerheid71%71%80%81%73%76%64%64%69%75%70%100%70%64%52%71%46%
Verkeer87%91%81%75%81%73%74%69%70%72%71%78%65%59%50%52%45%
Werk94%88%100%74%77%71%70%65%69%72%67%81%67%56%48%38%46%
Zorg en gezondheid83%75%74%76%78%70%73%68%68%70%72%66%65%63%65%56%56%
VoltBIJ1DenHaanGLDENKD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDFvDJA21PVV

PvdD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSPGLBIJ1VoltDENKDenHaan50PLUSPvdAD66CUBBBSGPCDAFvDJA21PVVVVD
88%86%85%81%79%76%75%70%65%63%62%53%50%49%44%38%
Bestuur88%86%100%90%82%21%76%67%67%65%83%60%57%63%81%53%46%
Cultuur en recreatie86%85%50%75%79%-78%75%72%64%100%53%56%50%0%32%44%
Economie87%86%85%82%77%86%72%68%63%63%67%53%49%52%46%51%37%
Financiën87%87%91%86%80%92%76%71%67%65%75%55%53%49%55%44%41%
Huisvesting89%90%64%73%84%100%76%74%57%61%55%53%52%40%27%50%35%
Internationaal92%78%79%69%73%72%68%65%63%63%46%53%48%42%36%41%38%
Landbouw86%88%90%84%65%52%60%60%61%39%20%26%20%29%29%44%19%
Migratie en integratie93%94%89%100%85%100%69%72%84%82%50%49%49%24%14%16%36%
Natuur en milieu85%90%97%95%74%75%72%66%66%60%63%45%39%38%42%36%29%
Onderwijs en wetenschap92%84%92%87%85%91%69%69%66%63%79%55%51%61%67%48%35%
Openbare orde en veiligheid88%89%69%54%82%0%78%70%74%68%69%62%58%57%62%42%50%
Recht91%92%88%91%85%49%74%73%80%73%61%54%53%49%32%32%43%
Ruimte en infrastructuur84%90%100%100%71%50%69%74%68%59%50%45%44%36%50%29%32%
Sociale zekerheid87%82%71%71%82%80%79%69%61%62%100%53%55%58%71%49%39%
Verkeer83%90%96%91%77%75%71%70%66%65%74%54%51%41%57%42%37%
Werk86%85%88%94%84%100%81%69%61%61%81%52%50%51%38%48%38%
Zorg en gezondheid91%85%73%73%83%80%83%68%57%58%66%57%51%65%61%64%38%
SPGLBIJ1VoltDENKDenHaan50PLUSPvdAD66CUBBBSGPCDAFvDJA21PVVVVD

PVV

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21BBBFvDVVDSGPCDA50PLUSDenHaanVoltDENKSPBIJ1CUPvdAD66PvdDGL
76%73%59%58%57%53%49%48%47%46%45%44%42%
Bestuur79%85%72%54%56%55%61%0%67%58%57%73%48%48%46%53%51%
Cultuur en recreatie50%50%65%64%58%53%40%-75%31%37%50%45%35%44%32%35%
Economie79%73%78%61%59%59%57%60%57%55%54%55%52%51%49%51%49%
Financiën71%81%72%59%57%56%53%70%61%50%48%62%47%45%44%44%41%
Huisvesting82%91%74%53%53%51%57%100%73%53%53%64%48%50%50%50%50%
Internationaal79%67%77%57%59%52%45%30%36%32%43%25%47%37%37%41%32%
Landbouw80%67%65%60%62%61%59%61%45%53%49%35%57%52%50%44%46%
Migratie en integratie89%54%81%70%59%57%35%0%4%11%18%7%26%35%24%16%15%
Natuur en milieu78%62%75%64%56%57%43%58%59%43%40%58%43%45%42%36%36%
Onderwijs en wetenschap72%85%73%63%55%58%58%94%92%52%50%82%48%52%47%48%46%
Openbare orde en veiligheid54%62%72%58%58%55%51%0%46%41%47%46%49%43%44%42%42%
Recht77%55%74%64%60%57%43%10%15%31%35%18%41%42%38%32%31%
Ruimte en infrastructuur100%100%71%70%64%63%46%100%50%44%35%50%49%40%43%29%31%
Sociale zekerheid57%86%71%55%54%53%62%60%86%54%55%57%45%46%44%49%42%
Verkeer74%83%75%64%58%63%55%75%65%50%50%61%51%45%50%42%40%
Werk75%56%64%59%58%53%54%29%44%49%50%25%45%46%46%48%45%
Zorg en gezondheid73%81%74%53%59%56%68%72%52%69%63%58%51%56%51%64%59%
JA21BBBFvDVVDSGPCDA50PLUSDenHaanVoltDENKSPBIJ1CUPvdAD66PvdDGL

SGP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDDenHaanVoltDENKPVVGLSPBIJ1PvdD
80%77%74%73%72%69%66%64%63%62%60%58%57%55%53%
Bestuur84%81%63%77%76%74%64%72%60%32%81%58%56%64%60%71%60%
Cultuur en recreatie74%74%100%0%67%62%62%60%63%-75%56%58%54%54%50%53%
Economie83%78%71%80%74%72%71%71%67%62%61%65%59%60%58%51%53%
Financiën81%78%69%60%72%70%66%67%64%73%74%62%57%59%56%68%55%
Huisvesting87%83%100%73%75%82%67%68%62%100%82%66%53%57%55%73%53%
Internationaal79%77%72%78%71%61%66%59%66%46%50%48%59%50%55%31%53%
Landbouw87%79%84%76%81%54%52%52%77%58%29%41%62%32%34%18%26%
Migratie en integratie80%59%68%82%72%55%65%65%59%25%32%43%59%48%49%21%49%
Natuur en milieu82%74%84%65%75%66%65%66%61%75%60%62%56%51%52%62%45%
Onderwijs en wetenschap76%76%97%79%67%67%66%60%61%91%90%58%55%59%53%79%55%
Openbare orde en veiligheid80%80%62%100%72%68%72%70%64%0%77%61%58%66%64%46%62%
Recht80%71%70%77%70%61%65%65%68%23%42%54%60%54%56%33%54%
Ruimte en infrastructuur85%75%50%50%77%64%68%63%65%50%100%65%64%50%53%100%45%
Sociale zekerheid85%82%86%86%77%79%56%70%57%100%86%54%54%61%47%57%53%
Verkeer81%76%70%87%72%73%71%71%60%69%61%68%58%58%56%57%54%
Werk86%78%81%63%77%77%62%67%59%71%69%59%58%56%46%63%52%
Zorg en gezondheid78%80%73%75%70%75%66%72%62%73%62%68%59%64%56%57%57%
CDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDDenHaanVoltDENKPVVGLSPBIJ1PvdD

SP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDVoltBIJ1GLDENKDenHaan50PLUSPvdABBBD66CUSGPFvDCDAJA21PVVVVD
88%83%80%78%77%70%66%64%55%53%52%51%48%40%
Bestuur88%92%98%82%82%21%78%65%85%65%63%60%65%57%83%57%46%
Cultuur en recreatie86%75%50%80%77%-77%74%100%70%67%54%54%60%0%37%47%
Economie87%89%89%84%81%90%77%71%76%64%67%58%58%53%51%54%41%
Financiën87%87%90%82%82%93%78%70%76%64%65%56%53%54%58%48%42%
Huisvesting89%91%82%87%87%100%76%75%91%56%59%55%46%54%64%53%35%
Internationaal92%74%79%77%75%75%71%66%50%63%64%55%45%50%36%43%41%
Landbouw86%100%78%87%71%76%67%66%29%65%47%34%35%28%33%49%26%
Migratie en integratie93%93%82%91%81%100%69%70%57%81%79%49%27%48%21%18%36%
Natuur en milieu85%94%93%86%79%82%76%72%66%68%64%52%42%47%48%40%37%
Onderwijs en wetenschap92%87%92%82%82%91%67%67%79%63%61%53%60%48%67%50%35%
Openbare orde en veiligheid88%54%69%84%82%0%79%72%69%72%69%64%64%60%62%47%52%
Recht91%83%80%89%83%49%75%73%68%79%73%56%53%54%39%35%45%
Ruimte en infrastructuur84%100%100%85%78%50%76%75%50%68%63%53%45%50%50%35%37%
Sociale zekerheid87%57%57%74%85%60%83%64%86%53%55%47%65%49%86%55%34%
Verkeer83%91%96%81%77%81%74%69%83%63%65%56%48%54%57%50%39%
Werk86%88%81%78%82%93%75%65%75%53%56%46%53%44%44%50%35%
Zorg en gezondheid91%75%72%83%82%74%83%68%64%55%58%56%64%52%55%63%39%
PvdDVoltBIJ1GLDENKDenHaan50PLUSPvdABBBD66CUSGPFvDCDAJA21PVVVVD

Volt

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLPvdASPBIJ1PvdDD6650PLUSDENKDenHaanCUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD
93%91%83%82%81%79%78%75%68%62%51%49%44%
Bestuur94%94%92%90%90%83%97%90%37%85%83%77%81%71%88%67%69%
Cultuur en recreatie75%75%75%75%75%75%100%100%-75%100%75%75%75%25%75%75%
Economie95%92%89%88%82%70%83%87%83%73%62%75%61%56%57%57%57%
Financiën95%90%87%87%86%76%100%89%86%80%74%70%74%58%59%61%62%
Huisvesting91%82%91%73%73%82%88%73%100%91%73%82%82%55%55%73%64%
Internationaal96%95%74%70%69%84%80%72%77%70%66%60%50%57%44%36%32%
Landbouw100%94%100%78%84%71%75%88%76%47%39%29%29%39%33%45%18%
Migratie en integratie100%100%93%89%100%89%94%93%100%89%50%50%32%36%14%4%4%
Natuur en milieu99%98%94%97%95%70%95%84%81%76%60%63%60%55%44%59%38%
Onderwijs en wetenschap90%90%87%90%87%85%100%92%100%82%82%87%90%82%74%92%90%
Openbare orde en veiligheid100%92%54%69%54%100%57%62%0%77%77%38%77%85%77%46%54%
Recht100%95%83%88%91%80%93%92%49%76%55%58%42%48%29%15%20%
Ruimte en infrastructuur100%100%100%100%100%100%-50%50%100%100%50%100%50%50%50%50%
Sociale zekerheid57%71%57%43%71%86%100%71%80%86%86%71%86%86%71%86%86%
Verkeer91%87%91%96%91%61%57%65%81%83%65%83%61%57%57%65%65%
Werk88%94%88%81%94%94%100%88%93%88%88%75%69%75%31%44%31%
Zorg en gezondheid84%83%75%73%73%77%55%60%75%70%65%58%62%69%52%52%47%
GLPvdASPBIJ1PvdDD6650PLUSDENKDenHaanCUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD

VVD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDASGPD66CUJA21BBBVoltPvdAPVVFvDDenHaan50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD
79%72%66%65%62%61%59%58%53%49%45%40%38%
Bestuur76%76%72%67%63%48%71%69%54%52%32%53%46%60%52%46%46%
Cultuur en recreatie73%67%64%62%50%50%75%56%64%63%-61%54%50%49%47%44%
Economie78%74%68%64%77%64%56%60%61%62%48%57%50%49%45%41%37%
Financiën78%72%67%66%68%59%58%62%59%59%52%54%51%51%47%42%41%
Huisvesting74%75%71%66%82%73%55%52%53%62%67%50%46%45%38%35%35%
Internationaal80%71%63%64%76%69%57%64%57%57%52%56%46%33%48%41%38%
Landbouw88%81%53%72%73%73%39%52%60%71%55%45%41%33%26%26%19%
Migratie en integratie79%72%47%47%79%57%36%59%70%57%58%52%39%32%36%36%36%
Natuur en milieu82%75%58%62%62%71%55%57%64%61%64%50%48%53%34%37%29%
Onderwijs en wetenschap75%67%62%62%77%90%82%58%63%56%84%57%45%72%44%35%35%
Openbare orde en veiligheid77%72%69%68%92%54%85%68%58%59%0%59%50%54%54%52%50%
Recht78%70%58%58%68%64%48%61%64%63%31%55%46%44%45%45%43%
Ruimte en infrastructuur79%77%59%65%100%100%50%52%70%69%100%57%55%50%37%37%32%
Sociale zekerheid79%77%73%70%86%86%86%64%55%49%100%43%41%57%50%34%39%
Verkeer73%72%64%62%74%65%57%59%64%66%69%57%56%52%41%39%37%
Werk79%77%70%66%56%75%75%56%59%58%79%49%47%69%44%35%38%
Zorg en gezondheid80%70%78%72%52%51%69%63%53%51%70%50%48%51%48%39%38%
CDASGPD66CUJA21BBBVoltPvdAPVVFvDDenHaan50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD

Creative Commons License 2012-2021 Elwin Oost, Solveware. Partijgedrag wordt gehost door