Partijgelijkenis

Hier ziet u zien in hoeverre partijen in stemgedrag op moties op elkaar lijken. In de volgende tabbladen ziet u dit uitgesplitst per beleidsagenda.

Kies het tabblad van een partij, dan ziet u algemeen en per beleidsagenda (onderwerp) in hoeveel procent van de gevallen de andere partijen het zelfde (voor of tegen) hebben gestemd.

Druk in de tabbladen op een percentage om de moties voor dat onderwerp te zien waar die partijen verschillend hebben gestemd.

Legenda

Overeenstemming met andere partij
100%95%90%85%80%75%70%
65%60%55%50%45%40%35%
30%25%20%15%10%5%0%
Overeenkomst stemming moties50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD
50PLUS100%72%78%65%69%68%100%76%59%76%60%71%75%53%66%77%79%53%
BBB72%100%60%58%60%55%66%73%68%65%73%66%65%71%74%69%65%55%
BIJ178%60%100%53%60%60%68%76%40%80%47%80%82%46%54%79%80%49%
CDA65%58%53%100%80%74%63%58%55%56%58%64%50%56%80%52%66%80%
CU69%60%60%80%100%81%66%64%53%69%56%69%63%47%77%64%71%67%
D6668%55%60%74%81%100%66%65%51%74%52%71%65%45%69%64%73%67%
DenHaan100%66%68%63%66%66%100%76%46%76%55%77%72%50%63%74%77%59%
DENK76%73%76%58%64%65%76%100%54%81%59%77%79%49%61%80%79%49%
FvD59%68%40%55%53%51%46%54%100%48%75%50%49%74%63%52%42%57%
GL76%65%80%56%69%74%76%81%48%100%52%78%86%42%57%83%91%46%
JA2160%73%47%58%56%52%55%59%75%52%100%52%52%77%73%55%52%59%
PvdA71%66%80%64%69%71%77%77%50%78%52%100%71%46%65%71%90%61%
PvdD75%65%82%50%63%65%72%79%49%86%52%71%100%45%54%88%82%39%
PVV53%71%46%56%47%45%50%49%74%42%77%46%45%100%58%48%47%58%
SGP66%74%54%80%77%69%63%61%63%57%73%65%54%58%100%55%63%72%
SP77%69%79%52%64%64%74%80%52%83%55%71%88%48%55%100%82%41%
Volt79%65%80%66%71%73%77%79%42%91%52%90%82%47%63%82%100%60%
VVD53%55%49%80%67%67%59%49%57%46%59%61%39%58%72%41%60%100%
50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD

50PLUS

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan
79%78%77%76%75%72%71%69%68%66%65%60%59%53%0%
Bestuur97%90%78%79%79%76%72%69%68%68%64%62%86%64%53%61%-
Cultuur en recreatie100%75%77%79%72%78%75%76%69%74%62%68%25%59%61%40%-
Economie83%93%77%78%78%72%81%74%74%72%71%68%62%61%57%57%-
Financiën100%90%78%77%77%76%60%70%70%69%66%66%30%60%54%53%-
Huisvesting88%88%76%77%81%76%88%72%65%63%67%66%63%57%50%57%-
Internationaal80%60%71%69%65%68%60%67%70%69%66%67%60%49%56%45%-
Landbouw75%63%67%68%66%60%38%65%62%68%52%47%56%55%45%59%-
Migratie en integratie94%81%69%69%56%69%69%65%69%66%65%61%19%43%52%35%-
Natuur en milieu95%89%76%78%75%72%79%73%71%72%65%60%84%47%50%43%-
Onderwijs en wetenschap100%86%67%70%70%69%86%70%68%68%66%67%43%63%57%58%-
Openbare orde en veiligheid57%71%79%78%73%78%29%73%73%70%72%69%43%66%59%51%-
Recht93%81%75%76%71%74%67%70%68%69%65%64%15%59%55%43%-
Ruimte en infrastructuur--76%74%80%69%-78%73%71%68%67%-56%57%46%-
Sociale zekerheid100%0%83%72%85%79%100%64%60%58%56%59%100%67%43%62%-
Verkeer57%71%74%73%76%71%86%74%74%74%71%70%71%55%57%55%-
Werk100%0%75%77%85%81%100%70%67%64%62%62%100%56%49%54%-
Zorg en gezondheid55%64%83%83%83%83%77%73%65%63%66%63%71%67%50%68%-
VoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan

BBB

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPDENKJA2150PLUSPVVSPFvDDenHaanPvdAGLVoltPvdDCUBIJ1CDAD66VVD
74%73%72%71%69%68%66%65%60%58%55%
Bestuur67%78%79%72%78%79%70%63%76%77%74%77%51%74%49%51%43%
Cultuur en recreatie74%74%74%75%52%85%65%79%78%78%80%80%63%70%63%67%54%
Economie71%73%75%81%78%72%73%68%64%65%69%65%62%67%57%54%55%
Financiën72%78%71%60%70%74%69%67%71%68%70%69%60%65%58%57%54%
Huisvesting83%90%69%88%83%83%71%87%88%87%84%75%74%83%74%66%61%
Internationaal75%49%73%60%68%54%68%56%57%56%55%49%69%39%70%55%65%
Landbouw88%48%89%38%77%25%87%51%26%24%25%16%60%15%69%51%65%
Migratie en integratie74%42%66%69%53%55%55%41%50%50%45%47%58%34%66%61%63%
Natuur en milieu77%67%68%79%62%67%59%65%60%58%61%57%60%58%61%53%57%
Onderwijs en wetenschap88%88%73%86%85%87%67%93%90%88%93%87%84%82%82%93%82%
Openbare orde en veiligheid71%76%67%29%60%76%62%70%72%72%71%75%66%60%60%55%57%
Recht73%62%70%67%63%68%59%54%62%62%63%63%66%50%66%59%63%
Ruimte en infrastructuur74%78%57%-48%74%39%87%83%83%83%78%74%74%65%57%61%
Sociale zekerheid79%86%77%100%79%88%67%85%84%79%79%81%77%84%63%63%63%
Verkeer78%65%76%86%82%75%77%71%65%65%68%63%68%62%66%60%67%
Werk83%77%67%100%70%77%60%75%70%70%70%67%70%67%77%63%67%
Zorg en gezondheid72%77%77%77%77%65%70%61%61%63%58%67%50%57%46%45%45%
SGPDENKJA2150PLUSPVVSPFvDDenHaanPvdAGLVoltPvdDCUBIJ1CDAD66VVD

BIJ1

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDGLPvdAVoltSP50PLUSDENKDenHaanD66CUBBBSGPCDAVVDJA21PVVFvD
82%80%79%78%76%68%60%54%53%49%47%46%40%
Bestuur91%86%86%83%86%90%86%69%64%62%74%63%61%55%67%64%61%
Cultuur en recreatie89%87%87%85%80%75%87%88%67%63%70%65%63%50%65%48%48%
Economie89%86%87%86%88%93%84%75%59%61%67%53%52%49%49%49%43%
Financiën81%78%78%80%78%90%78%64%59%58%65%55%54%47%48%47%46%
Huisvesting79%83%82%86%84%88%88%86%65%68%83%74%68%55%57%71%62%
Internationaal76%71%70%70%72%60%73%67%59%51%39%33%46%40%30%25%21%
Landbouw87%79%77%74%79%63%57%51%51%41%15%16%35%35%19%26%17%
Migratie en integratie87%84%84%89%79%81%92%82%68%71%34%18%37%29%11%13%11%
Natuur en milieu92%90%89%89%88%89%79%73%65%69%58%57%55%52%40%41%28%
Onderwijs en wetenschap90%91%93%90%90%86%94%90%78%69%82%76%70%70%64%79%61%
Openbare orde en veiligheid79%76%77%78%78%71%76%67%63%55%60%47%51%46%39%36%42%
Recht82%84%80%82%76%81%82%57%66%64%50%37%49%44%28%28%29%
Ruimte en infrastructuur96%91%91%91%83%-70%78%57%83%74%65%65%52%48%30%22%
Sociale zekerheid84%74%81%77%81%0%79%83%56%65%84%67%51%51%65%63%56%
Verkeer92%86%84%83%83%71%75%71%63%65%62%55%54%53%51%50%46%
Werk80%80%83%83%83%0%83%89%70%63%67%63%63%60%40%37%33%
Zorg en gezondheid74%76%76%75%74%64%64%67%55%58%57%57%52%51%57%56%44%
PvdDGLPvdAVoltSP50PLUSDENKDenHaanD66CUBBBSGPCDAVVDJA21PVVFvD

CDA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUSGPVVDD66Volt50PLUSPvdADenHaanDENKBBBJA21PVVGLFvDBIJ1SPPvdD
80%74%66%65%64%63%58%56%55%53%52%50%
Bestuur85%82%78%75%71%62%68%60%54%49%53%52%62%48%61%56%56%
Cultuur en recreatie80%74%74%73%70%68%64%64%64%63%63%53%59%64%63%60%56%
Economie81%83%78%76%62%68%66%65%61%57%66%59%57%59%52%53%49%
Financiën81%80%79%75%67%66%65%59%60%58%59%56%58%55%54%55%53%
Huisvesting85%87%74%84%69%66%65%70%65%74%71%52%59%61%68%55%53%
Internationaal77%79%80%71%67%67%66%65%53%70%63%52%56%52%46%51%49%
Landbouw78%86%88%55%49%47%51%65%44%69%62%61%28%67%35%29%21%
Migratie en integratie63%80%79%60%42%61%68%59%46%66%68%57%49%51%37%48%48%
Natuur en milieu76%81%83%70%61%60%62%70%58%61%53%57%47%56%55%47%40%
Onderwijs en wetenschap78%76%76%71%78%67%60%77%57%82%70%59%53%56%70%48%51%
Openbare orde en veiligheid85%80%77%74%59%69%68%55%58%60%65%54%61%56%51%60%58%
Recht73%80%79%66%60%64%67%64%55%66%59%57%55%59%49%54%53%
Ruimte en infrastructuur80%85%79%69%65%67%62%70%67%65%74%63%49%62%65%50%44%
Sociale zekerheid85%85%79%81%65%59%70%66%54%63%72%53%64%51%51%50%55%
Verkeer79%81%74%77%63%70%65%73%66%66%75%64%55%63%54%54%51%
Werk82%85%79%80%67%62%67%71%58%77%50%54%55%54%63%44%50%
Zorg en gezondheid84%76%81%82%68%63%65%64%56%46%49%55%60%49%52%52%51%
CUSGPVVDD66Volt50PLUSPvdADenHaanDENKBBBJA21PVVGLFvDBIJ1SPPvdD

CU

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienD66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBIJ1BBBJA21FvDPVV
81%80%77%71%69%67%66%64%63%60%56%53%47%
Bestuur79%85%79%73%68%72%70%70%61%60%62%64%62%51%55%48%46%
Cultuur en recreatie77%80%74%70%69%70%66%63%62%65%67%65%63%63%59%63%46%
Economie82%81%78%70%74%71%70%66%70%68%66%63%61%62%66%57%52%
Financiën81%81%78%70%70%70%70%67%61%65%65%65%58%60%58%54%47%
Huisvesting85%85%83%74%65%72%67%67%72%66%60%61%68%74%69%56%50%
Internationaal73%77%77%72%70%67%66%64%68%61%64%63%51%69%63%48%47%
Landbouw70%78%78%55%62%63%47%73%69%54%48%40%41%60%58%61%56%
Migratie en integratie87%63%59%76%69%66%82%47%73%71%79%82%71%58%29%42%26%
Natuur en milieu82%76%74%74%71%68%68%63%76%66%64%61%69%60%46%50%43%
Onderwijs en wetenschap76%78%76%76%68%63%65%62%77%61%61%63%69%84%75%56%48%
Openbare orde en veiligheid78%85%80%69%73%72%70%69%60%66%69%68%55%66%63%55%49%
Recht82%73%71%77%68%67%75%58%61%69%73%73%64%66%45%54%41%
Ruimte en infrastructuur81%80%74%91%73%75%66%65%78%70%63%60%83%74%48%55%49%
Sociale zekerheid86%85%81%74%60%76%73%70%80%60%56%63%65%77%72%51%46%
Verkeer82%79%76%72%74%72%69%62%75%72%65%65%65%68%66%56%51%
Werk81%82%78%67%67%72%64%66%71%63%56%61%63%70%50%54%46%
Zorg en gezondheid83%84%79%70%65%69%67%73%64%59%58%58%58%50%53%50%50%
D66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBIJ1BBBJA21FvDPVV

D66

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanPvdDDENKSPBIJ1BBBJA21FvDPVV
81%74%73%71%69%68%67%66%65%64%60%55%52%51%45%
Bestuur79%75%74%73%72%73%68%74%61%66%59%63%64%51%57%47%45%
Cultuur en recreatie77%73%77%78%76%62%74%64%71%72%64%70%67%67%54%59%45%
Economie82%76%74%70%72%72%72%69%68%63%67%64%59%54%62%55%49%
Financiën81%75%75%72%72%70%69%69%61%67%66%64%59%57%55%52%44%
Huisvesting85%84%63%69%67%82%63%72%65%58%63%57%65%66%66%56%51%
Internationaal73%71%80%83%78%61%69%64%80%64%68%64%59%55%52%41%37%
Landbouw70%55%69%69%67%54%68%54%76%61%62%65%51%51%50%53%49%
Migratie en integratie87%60%86%79%67%55%66%47%86%84%72%81%68%61%32%41%24%
Natuur en milieu82%70%73%70%68%67%72%60%72%65%68%67%65%53%45%49%42%
Onderwijs en wetenschap76%71%73%85%68%67%68%62%85%66%66%63%78%93%72%54%48%
Openbare orde en veiligheid78%74%79%74%72%67%70%69%58%74%65%72%63%55%48%49%43%
Recht82%66%83%76%71%61%69%58%65%79%70%79%66%59%41%51%38%
Ruimte en infrastructuur81%69%73%65%73%64%71%59%70%68%67%68%57%57%65%53%43%
Sociale zekerheid86%81%73%74%76%79%58%73%76%61%60%53%56%63%63%49%44%
Verkeer82%77%71%72%73%73%74%64%74%65%72%63%63%60%60%55%50%
Werk81%80%69%80%71%77%64%70%86%60%65%53%70%63%37%53%46%
Zorg en gezondheid83%82%67%74%70%73%63%79%66%56%57%56%55%45%47%48%50%
CUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanPvdDDENKSPBIJ1BBBJA21FvDPVV

DenHaan

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdAVoltDENKGLSPPvdDBIJ1D66BBBCUCDASGPVVDJA21PVVFvD50PLUS
77%76%74%72%68%66%63%59%55%50%46%0%
Bestuur77%82%71%76%72%69%69%61%63%61%60%63%57%58%47%47%-
Cultuur en recreatie93%93%81%93%81%86%88%71%79%62%64%64%57%64%36%55%-
Economie78%79%84%78%76%75%75%68%68%70%65%67%61%59%56%55%-
Financiën74%72%73%71%72%69%64%61%67%61%59%61%52%53%49%49%-
Huisvesting87%87%90%90%84%81%86%65%87%72%70%77%61%61%72%65%-
Internationaal84%81%83%83%73%74%67%80%56%68%65%53%61%45%33%32%-
Landbouw69%73%79%69%71%54%51%76%51%69%65%52%63%50%44%41%-
Migratie en integratie91%91%95%91%91%95%82%86%41%73%59%32%45%18%9%5%-
Natuur en milieu78%79%84%77%80%70%73%72%65%76%70%72%65%52%47%40%-
Onderwijs en wetenschap95%100%95%93%93%93%90%85%93%77%77%83%78%75%90%70%-
Openbare orde en veiligheid78%77%80%77%75%77%67%58%70%60%55%56%51%50%44%42%-
Recht70%67%70%69%62%65%57%65%54%61%64%50%56%39%34%28%-
Ruimte en infrastructuur87%87%91%87%78%83%78%70%87%78%70%70%65%61%43%35%-
Sociale zekerheid88%88%85%76%83%76%83%76%85%80%66%83%66%76%68%61%-
Verkeer84%86%82%82%72%69%71%74%71%75%73%69%71%62%64%62%-
Werk86%93%86%82%86%75%89%86%75%71%71%71%68%39%43%32%-
Zorg en gezondheid76%77%66%76%71%71%67%66%61%64%64%61%64%60%57%45%-
PvdAVoltDENKGLSPPvdDBIJ1D66BBBCUCDASGPVVDJA21PVVFvD50PLUS

DENK

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLSPVoltPvdDPvdADenHaanBIJ150PLUSBBBD66CUSGPJA21CDAFvDVVDPVV
81%80%79%77%76%73%65%64%61%59%58%54%49%
Bestuur81%84%83%83%73%71%86%79%78%59%60%59%69%54%66%47%61%
Cultuur en recreatie82%77%80%79%77%81%87%72%74%64%65%58%70%64%54%53%34%
Economie82%81%85%77%79%84%84%78%73%67%68%65%58%61%59%51%55%
Financiën82%82%84%80%78%73%78%77%78%66%65%63%57%60%54%52%51%
Huisvesting88%88%92%85%85%90%88%81%90%63%66%67%58%65%51%47%57%
Internationaal78%75%77%73%72%83%73%65%49%68%61%48%40%53%35%47%33%
Landbouw72%71%69%64%70%79%57%66%48%62%54%42%50%44%46%44%52%
Migratie en integratie86%81%92%85%68%95%92%56%42%72%71%43%13%46%19%39%11%
Natuur en milieu79%79%84%74%77%84%79%75%67%68%66%63%52%58%48%50%43%
Onderwijs en wetenschap86%83%96%86%79%95%94%70%88%66%61%58%67%57%60%45%52%
Openbare orde en veiligheid81%82%88%84%76%80%76%73%76%65%66%60%52%58%57%50%41%
Recht85%82%92%85%75%70%82%71%62%70%69%54%38%55%45%46%31%
Ruimte en infrastructuur76%78%78%71%80%91%70%80%78%67%70%66%70%67%57%56%45%
Sociale zekerheid80%86%84%82%74%85%79%85%86%60%60%55%77%54%65%42%54%
Verkeer80%77%79%77%81%82%75%76%65%72%72%68%65%66%53%56%51%
Werk85%83%87%84%77%86%83%85%77%65%63%60%50%58%51%47%49%
Zorg en gezondheid81%81%63%82%76%66%64%83%77%57%59%69%78%56%72%48%71%
GLSPVoltPvdDPvdADenHaanBIJ150PLUSBBBD66CUSGPJA21CDAFvDVVDPVV

FvD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1
75%74%68%63%59%57%55%54%53%52%51%50%49%48%46%42%40%
Bestuur75%75%70%59%64%47%48%66%48%64%47%58%62%58%47%59%61%
Cultuur en recreatie74%65%65%63%59%63%64%54%63%56%59%53%51%53%55%63%48%
Economie81%78%73%66%61%62%59%59%57%56%55%53%50%51%55%45%43%
Financiën73%74%69%63%60%57%55%54%54%53%52%50%48%48%49%46%46%
Huisvesting79%76%71%64%57%61%61%51%56%48%56%50%43%48%65%61%62%
Internationaal79%78%68%65%49%56%52%35%48%44%41%35%42%34%32%29%21%
Landbouw83%68%87%79%55%68%67%46%61%33%53%36%27%32%41%19%17%
Migratie en integratie89%82%55%60%43%57%51%19%42%26%41%24%23%23%5%5%11%
Natuur en milieu78%76%59%60%47%59%56%48%50%40%49%42%36%38%40%30%28%
Onderwijs en wetenschap67%73%67%61%63%56%56%60%56%60%54%59%60%58%70%72%61%
Openbare orde en veiligheid78%75%62%64%66%58%56%57%55%61%49%55%54%53%42%43%42%
Recht79%74%59%68%59%63%59%45%54%52%51%48%48%48%28%29%29%
Ruimte en infrastructuur74%71%39%65%56%68%62%57%55%43%53%49%35%41%35%22%22%
Sociale zekerheid77%72%67%58%67%49%51%65%51%65%49%52%58%52%61%60%56%
Verkeer75%76%77%61%55%66%63%53%56%48%55%49%41%44%62%50%46%
Werk93%65%60%59%56%58%54%51%54%53%53%48%51%47%32%37%33%
Zorg en gezondheid71%74%70%63%67%49%49%72%50%62%48%60%63%59%45%41%44%
JA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1

GL

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltPvdDSPDENKBIJ1PvdA50PLUSDenHaanD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV
91%86%83%81%80%78%76%74%69%65%57%56%52%48%46%42%
Bestuur89%86%82%81%86%77%79%76%74%70%77%64%62%72%58%53%52%
Cultuur en recreatie93%85%80%82%87%83%79%93%77%66%78%55%59%57%53%49%36%
Economie91%86%84%82%86%78%78%78%74%70%65%60%57%52%51%46%49%
Financiën92%87%82%82%78%78%77%71%75%70%68%60%58%52%48%48%42%
Huisvesting92%90%87%88%83%81%77%90%63%67%87%59%59%58%48%40%52%
Internationaal92%78%77%78%71%80%69%83%80%66%56%50%56%44%34%49%32%
Landbouw88%88%87%72%79%68%68%69%69%47%24%31%28%27%32%27%45%
Migratie en integratie95%94%91%86%84%73%69%91%86%82%50%48%49%16%23%36%15%
Natuur en milieu93%89%86%79%90%74%78%77%73%68%58%51%47%40%38%36%36%
Onderwijs en wetenschap93%84%82%86%91%76%70%93%73%65%88%59%53%67%58%44%47%
Openbare orde en veiligheid92%89%84%81%76%77%78%77%79%70%72%65%61%48%53%54%42%
Recht97%92%89%85%84%77%76%69%83%75%62%55%55%34%48%45%32%
Ruimte en infrastructuur100%90%85%76%91%80%74%87%73%66%83%51%49%48%41%37%31%
Sociale zekerheid81%82%74%80%74%81%72%76%73%73%79%62%64%70%52%50%43%
Verkeer95%90%81%80%86%76%73%82%71%69%65%58%55%54%44%41%41%
Werk80%85%78%85%80%74%77%82%69%64%70%56%55%37%47%44%45%
Zorg en gezondheid86%85%83%81%76%78%83%76%67%67%63%64%60%63%59%49%60%
VoltPvdDSPDENKBIJ1PvdA50PLUSDenHaanD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV

JA21

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPVVFvDSGPBBB50PLUSDENKVVDCDACUSPDenHaanPvdAVoltGLPvdDD66BIJ1
77%75%73%60%59%58%56%55%52%47%
Bestuur73%75%78%79%86%69%51%53%55%68%58%70%75%72%67%57%67%
Cultuur en recreatie70%74%70%74%25%70%63%63%59%67%64%57%63%57%63%54%65%
Economie82%81%77%75%62%58%69%66%66%53%59%50%55%52%46%62%49%
Financiën73%73%69%71%30%57%61%59%58%57%53%54%54%52%52%55%48%
Huisvesting75%79%78%69%63%58%79%71%69%52%61%62%56%58%47%66%57%
Internationaal77%79%76%73%60%40%67%63%63%43%45%46%43%44%41%52%30%
Landbouw82%83%83%89%56%50%61%62%58%29%50%29%28%27%21%50%19%
Migratie en integratie87%89%82%66%19%13%82%68%29%21%18%16%16%16%13%32%11%
Natuur en milieu80%78%61%68%84%52%53%53%46%46%52%41%42%40%42%45%40%
Onderwijs en wetenschap70%67%76%73%43%67%73%70%75%69%75%66%72%67%69%72%64%
Openbare orde en veiligheid82%78%80%67%43%52%74%65%63%49%50%50%48%48%46%48%39%
Recht77%79%75%70%15%38%66%59%45%41%39%38%36%34%38%41%28%
Ruimte en infrastructuur74%74%74%57%-70%87%74%48%48%61%48%48%48%52%65%48%
Sociale zekerheid79%77%79%77%100%77%72%72%72%74%76%70%70%70%67%63%65%
Verkeer82%75%78%76%71%65%70%75%66%62%62%52%55%54%52%60%51%
Werk83%93%63%67%100%50%53%50%50%50%39%37%37%37%40%37%40%
Zorg en gezondheid78%71%78%77%71%78%49%49%53%67%60%60%58%63%69%47%57%
PVVFvDSGPBBB50PLUSDENKVVDCDACUSPDenHaanPvdAVoltGLPvdDD66BIJ1

PvdA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1GLDenHaanDENKD66SPPvdD50PLUSCUBBBSGPCDAVVDJA21FvDPVV
90%80%78%77%71%69%66%65%64%61%52%50%46%
Bestuur89%86%77%77%73%72%68%69%69%72%76%71%68%68%70%58%50%
Cultuur en recreatie93%87%83%93%77%76%75%76%76%70%78%60%64%56%57%53%35%
Economie90%87%78%78%79%72%72%69%74%71%64%70%66%60%50%53%51%
Financiën92%78%78%74%78%72%71%72%70%70%71%67%65%62%54%50%45%
Huisvesting88%82%81%87%85%67%76%75%72%72%88%69%65%52%62%50%53%
Internationaal90%70%80%84%72%78%67%66%67%67%57%59%66%64%46%35%37%
Landbouw86%77%68%69%70%67%67%62%65%63%26%50%51%51%29%36%50%
Migratie en integratie95%84%73%91%68%67%70%72%65%66%50%65%68%58%16%24%35%
Natuur en milieu93%89%74%78%77%68%73%68%73%68%60%65%62%57%41%42%44%
Onderwijs en wetenschap94%93%76%95%79%68%67%69%70%63%90%60%60%58%66%59%52%
Openbare orde en veiligheid90%77%77%78%76%72%73%72%73%72%72%69%68%66%50%55%42%
Recht92%80%77%70%75%71%73%74%70%67%62%65%67%61%38%48%42%
Ruimte en infrastructuur100%91%80%87%80%73%75%75%78%75%83%63%62%52%48%49%39%
Sociale zekerheid81%81%81%88%74%76%65%70%64%76%84%70%70%64%70%52%47%
Verkeer95%84%76%84%81%73%70%71%74%72%65%70%65%59%52%49%45%
Werk87%83%74%86%77%71%66%70%70%72%70%67%67%56%37%48%46%
Zorg en gezondheid86%76%78%76%76%70%69%69%73%69%61%71%65%63%60%60%56%
VoltBIJ1GLDenHaanDENKD66SPPvdD50PLUSCUBBBSGPCDAVVDJA21FvDPVV

PvdD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66BBBCUSGPJA21CDAFvDPVVVVD
88%86%82%79%75%72%71%65%63%54%52%50%49%45%39%
Bestuur88%86%91%82%83%76%69%69%66%77%64%60%67%56%62%55%46%
Cultuur en recreatie87%85%89%91%79%78%86%76%72%80%65%54%63%56%51%33%44%
Economie87%86%89%81%77%72%75%69%63%65%63%53%46%49%50%50%38%
Financiën87%87%81%84%80%76%69%72%67%69%65%56%52%53%48%44%42%
Huisvesting89%90%79%86%85%76%81%75%58%75%61%54%47%53%43%52%37%
Internationaal91%78%76%71%73%68%74%66%64%49%63%52%41%49%42%41%39%
Landbouw86%88%87%77%64%60%54%62%61%16%40%25%21%21%27%43%20%
Migratie en integratie93%94%87%97%85%69%95%72%84%47%82%49%13%48%23%16%35%
Natuur en milieu85%89%92%85%74%72%70%68%65%57%61%45%42%40%36%36%30%
Onderwijs en wetenschap92%84%90%91%86%69%93%69%66%87%63%55%69%51%60%48%35%
Openbare orde en veiligheid89%89%79%88%84%78%77%72%74%75%68%62%46%58%54%42%49%
Recht91%92%82%92%85%74%65%74%79%63%73%54%38%53%48%33%43%
Ruimte en infrastructuur84%90%96%96%71%69%83%75%68%78%60%46%52%44%35%29%32%
Sociale zekerheid87%82%84%74%82%79%76%70%61%81%63%54%67%55%58%50%39%
Verkeer83%90%92%84%77%71%69%71%65%63%65%54%52%51%41%42%37%
Werk86%85%80%77%84%81%75%70%60%67%61%53%40%50%51%48%38%
Zorg en gezondheid91%85%74%74%82%83%71%69%56%67%58%59%69%51%63%64%40%
SPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66BBBCUSGPJA21CDAFvDPVVVVD

PVV

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21FvDBBBSGPVVDCDA50PLUSDenHaanDENKSPVoltCUPvdABIJ1PvdDD66GL
77%74%71%58%56%53%50%49%48%47%46%45%42%
Bestuur73%75%78%56%52%52%61%47%61%59%60%46%50%64%55%45%52%
Cultuur en recreatie70%65%52%58%65%53%40%36%34%38%46%46%35%48%33%45%36%
Economie82%78%78%60%60%59%57%56%55%54%53%52%51%49%50%49%49%
Financiën73%74%70%57%58%56%53%49%51%49%49%47%45%47%44%44%42%
Huisvesting75%76%83%55%53%52%57%72%57%54%75%50%53%71%52%51%52%
Internationaal77%78%68%59%57%52%45%33%33%43%33%47%37%25%41%37%32%
Landbouw82%68%77%63%59%61%59%44%52%48%27%56%50%26%43%49%45%
Migratie en integratie87%82%53%59%70%57%35%9%11%18%8%26%35%13%16%24%15%
Natuur en milieu80%76%62%56%63%57%43%47%43%40%42%43%44%41%36%42%36%
Onderwijs en wetenschap70%73%85%56%63%59%58%90%52%50%90%48%52%79%48%48%47%
Openbare orde en veiligheid82%75%60%59%58%54%51%44%41%47%40%49%42%36%42%43%42%
Recht77%74%63%60%63%57%43%34%31%35%30%41%42%28%33%38%32%
Ruimte en infrastructuur74%71%48%63%70%63%46%43%45%35%30%49%39%30%29%43%31%
Sociale zekerheid79%72%79%54%55%53%62%68%54%55%67%46%47%63%50%44%43%
Verkeer82%76%82%59%64%64%55%64%51%50%54%51%45%50%42%50%41%
Werk83%65%70%58%59%54%54%43%49%50%47%46%46%37%48%46%45%
Zorg en gezondheid78%74%77%61%52%55%68%57%71%64%53%50%56%56%64%50%60%
JA21FvDBBBSGPVVDCDA50PLUSDenHaanDENKSPVoltCUPvdABIJ1PvdDD66GL

SGP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDVoltDenHaanDENKPVVGLSPBIJ1PvdD
80%77%74%73%72%69%66%65%63%61%58%57%55%54%
Bestuur82%79%67%78%75%73%64%71%59%76%63%59%56%64%60%63%60%
Cultuur en recreatie74%74%74%70%68%62%62%60%63%72%64%58%58%55%55%65%54%
Economie83%78%71%77%74%72%71%70%66%62%67%65%60%60%58%53%53%
Financiën80%78%72%69%72%70%66%67%63%66%61%63%57%60%57%55%56%
Huisvesting87%83%83%78%76%82%67%69%64%70%77%67%55%59%56%74%54%
Internationaal79%77%75%76%71%61%66%59%65%52%53%48%59%50%55%33%52%
Landbouw86%78%88%83%80%54%52%50%79%25%52%42%63%31%33%16%25%
Migratie en integratie80%59%74%82%72%55%65%65%60%29%32%43%59%48%49%18%49%
Natuur en milieu81%74%77%61%75%67%65%65%60%63%72%63%56%51%53%57%45%
Onderwijs en wetenschap76%76%88%76%67%67%66%60%61%84%83%58%56%59%53%76%55%
Openbare orde en veiligheid80%80%71%80%72%67%72%69%64%61%56%60%59%65%63%47%62%
Recht80%71%73%75%70%61%65%65%68%50%50%54%60%55%56%37%54%
Ruimte en infrastructuur85%74%74%74%77%64%68%63%65%65%70%66%63%51%53%65%46%
Sociale zekerheid85%81%79%79%76%79%56%70%58%77%83%55%54%62%48%67%54%
Verkeer81%76%78%78%72%73%71%70%61%66%69%68%59%58%57%55%54%
Werk85%78%83%63%76%77%62%67%59%67%71%60%58%56%47%63%53%
Zorg en gezondheid76%79%72%78%69%73%66%71%63%61%61%69%61%64%58%57%59%
CDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDVoltDenHaanDENKPVVGLSPBIJ1PvdD

SP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDGLVoltDENKBIJ150PLUSDenHaanPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD
88%83%82%80%79%77%74%71%69%64%55%52%48%41%
Bestuur88%82%83%84%86%78%72%68%79%63%62%60%68%64%56%59%46%
Cultuur en recreatie87%80%87%77%80%77%81%75%85%70%67%55%67%56%60%38%48%
Economie87%84%84%81%88%77%76%72%72%64%66%58%53%56%53%54%42%
Financiën87%82%83%82%78%78%72%71%74%64%65%57%57%53%55%49%43%
Huisvesting89%87%94%88%84%76%84%76%83%57%60%56%52%48%55%54%36%
Internationaal91%77%73%75%72%71%73%67%54%64%64%55%43%44%51%43%42%
Landbouw86%87%87%71%79%67%71%67%25%65%48%33%29%33%29%48%28%
Migratie en integratie93%91%89%81%79%69%91%70%55%81%79%49%21%26%48%18%36%
Natuur en milieu85%86%87%79%88%76%80%73%67%67%64%53%46%40%47%40%38%
Onderwijs en wetenschap92%82%91%83%90%67%93%67%87%63%61%53%69%60%48%50%35%
Openbare orde en veiligheid89%84%84%82%78%79%75%73%76%72%69%63%49%61%60%47%52%
Recht91%89%84%82%76%75%62%73%68%79%73%56%41%52%54%35%46%
Ruimte en infrastructuur84%85%91%78%83%76%78%75%74%68%63%53%48%43%50%35%38%
Sociale zekerheid87%74%81%86%81%83%83%65%88%53%56%48%74%65%50%55%35%
Verkeer83%81%83%77%83%74%72%70%75%63%65%57%62%48%54%50%40%
Werk86%78%87%83%83%75%86%66%77%53%56%47%50%53%44%50%36%
Zorg en gezondheid91%83%76%81%74%83%71%69%65%56%58%58%67%62%52%64%41%
PvdDGLVoltDENKBIJ150PLUSDenHaanPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD

Volt

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLPvdASPPvdDBIJ1DENK50PLUSDenHaanD66CUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD
91%90%82%80%79%77%73%71%66%65%63%60%52%47%42%
Bestuur89%89%83%82%83%83%97%82%73%73%71%74%76%64%75%60%59%
Cultuur en recreatie93%93%87%91%85%80%100%93%78%70%70%80%72%61%63%46%63%
Economie91%90%84%81%86%85%83%79%70%70%62%69%62%58%55%53%45%
Financiën92%92%83%84%80%84%100%72%72%70%67%70%66%58%54%49%46%
Huisvesting92%88%94%86%86%92%88%87%69%74%69%84%70%51%56%75%61%
Internationaal92%90%73%71%70%77%80%81%83%72%67%55%52%61%43%33%29%
Landbouw88%86%87%77%74%69%75%73%69%55%49%25%25%48%28%27%19%
Migratie en integratie95%95%89%97%89%92%94%91%79%76%42%45%29%34%16%8%5%
Natuur en milieu93%93%87%85%89%84%95%79%70%74%61%61%63%58%42%42%30%
Onderwijs en wetenschap93%94%91%91%90%96%100%100%85%76%78%93%84%78%72%90%72%
Openbare orde en veiligheid92%90%84%88%78%88%57%77%74%69%59%71%61%50%48%40%43%
Recht97%92%84%92%82%92%93%67%76%77%60%63%50%52%36%30%29%
Ruimte en infrastructuur100%100%91%96%91%78%-87%65%91%65%83%65%52%48%30%22%
Sociale zekerheid81%81%81%74%77%84%100%88%74%74%65%79%77%65%70%67%60%
Verkeer95%95%83%84%83%79%57%86%72%72%63%68%66%60%55%54%50%
Werk80%87%87%77%83%87%100%93%80%67%67%70%67%63%37%47%37%
Zorg en gezondheid86%86%76%74%75%63%55%77%74%70%68%58%61%68%58%53%41%
GLPvdASPPvdDBIJ1DENK50PLUSDenHaanD66CUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD

VVD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDASGPD66CUPvdAVoltJA21DenHaanPVVFvDBBB50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD
80%72%67%61%60%59%58%57%55%53%49%46%41%39%
Bestuur78%75%74%70%68%64%51%57%52%47%43%53%47%55%53%46%46%
Cultuur en recreatie74%68%64%63%56%61%63%57%65%63%54%61%53%50%49%48%44%
Economie78%74%69%66%60%58%69%61%60%62%55%57%51%49%46%42%38%
Financiën79%72%69%67%62%58%61%52%58%57%54%54%52%47%48%43%42%
Huisvesting74%76%72%67%52%51%79%61%53%61%61%50%47%55%40%36%37%
Internationaal80%71%64%64%64%61%67%61%57%56%65%56%47%40%49%42%39%
Landbouw88%80%54%73%51%48%61%63%59%68%65%45%44%35%27%28%20%
Migratie en integratie79%72%47%47%58%34%82%45%70%57%63%52%39%29%36%36%35%
Natuur en milieu83%75%60%63%57%58%53%65%63%59%57%50%50%52%36%38%30%
Onderwijs en wetenschap76%67%62%62%58%78%73%78%63%56%82%57%45%70%44%35%35%
Openbare orde en veiligheid77%72%69%69%66%50%74%51%58%58%57%59%50%46%54%52%49%
Recht79%70%58%58%61%52%66%56%63%63%63%55%46%44%45%46%43%
Ruimte en infrastructuur79%77%59%65%52%52%87%65%70%68%61%57%56%52%37%38%32%
Sociale zekerheid79%76%73%70%64%65%72%66%55%49%63%43%42%51%50%35%39%
Verkeer74%72%64%62%59%60%70%71%64%66%67%57%56%53%41%40%37%
Werk79%76%70%66%56%63%53%68%59%58%67%49%47%60%44%36%38%
Zorg en gezondheid81%69%79%73%63%68%49%64%52%49%45%50%48%51%49%41%40%
CDASGPD66CUPvdAVoltJA21DenHaanPVVFvDBBB50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD

Creative Commons License 2012-2022 Elwin Oost, Solveware. Partijgedrag wordt gehost door