Partijgelijkenis

Hier ziet u zien in hoeverre partijen in stemgedrag op moties op elkaar lijken. In de volgende tabbladen ziet u dit uitgesplitst per beleidsagenda.

Kies het tabblad van een partij, dan ziet u algemeen en per beleidsagenda (onderwerp) in hoeveel procent van de gevallen de andere partijen het zelfde (voor of tegen) hebben gestemd.

Druk in de tabbladen op een percentage om de moties voor dat onderwerp te zien waar die partijen verschillend hebben gestemd.

Legenda

Overeenstemming met andere partij
100%95%90%85%80%75%70%
65%60%55%50%45%40%35%
30%25%20%15%10%5%0%
Overeenkomst stemming moties50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD
50PLUS100%72%78%65%69%68%100%76%59%76%60%71%75%53%66%77%79%53%
BBB72%100%58%63%65%59%66%69%74%63%72%65%62%74%74%67%63%60%
BIJ178%58%100%56%66%66%71%79%43%83%47%82%84%47%55%81%82%50%
CDA65%63%56%100%79%74%64%58%57%56%61%64%50%57%80%52%67%79%
CU69%65%66%79%100%80%68%65%55%69%59%69%63%47%77%64%75%66%
D6668%59%66%74%80%100%69%66%52%74%54%72%65%45%69%64%78%67%
DenHaan100%66%71%64%68%69%100%80%48%77%54%78%73%53%63%77%78%59%
DENK76%69%79%58%65%66%80%100%55%81%58%77%79%49%61%80%81%49%
FvD59%74%43%57%55%52%48%55%100%49%77%51%49%74%64%53%45%58%
GL76%63%83%56%69%74%77%81%49%100%51%77%86%42%57%83%92%45%
JA2160%72%47%61%59%54%54%58%77%51%100%52%51%77%72%53%52%63%
PvdA71%65%82%64%69%72%78%77%51%77%52%100%70%46%66%70%90%61%
PvdD75%62%84%50%63%65%73%79%49%86%51%70%100%45%53%88%81%38%
PVV53%74%47%57%47%45%53%49%74%42%77%46%45%100%58%48%50%59%
SGP66%74%55%80%77%69%63%61%64%57%72%66%53%58%100%55%63%72%
SP77%67%81%52%64%64%77%80%53%83%53%70%88%48%55%100%84%41%
Volt79%63%82%67%75%78%78%81%45%92%52%90%81%50%63%84%100%61%
VVD53%60%50%79%66%67%59%49%58%45%63%61%38%59%72%41%61%100%
50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD

50PLUS

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan
79%78%77%76%75%72%71%69%68%66%65%60%59%53%0%
Bestuur97%90%78%79%79%76%72%69%68%68%64%62%86%64%53%61%-
Cultuur en recreatie100%75%77%79%72%78%75%76%69%74%62%68%25%59%61%40%-
Economie83%93%77%78%78%72%81%74%74%72%71%68%62%61%57%57%-
Financiën100%90%78%77%77%76%60%70%70%69%66%66%30%60%54%53%-
Huisvesting88%88%76%77%81%76%88%72%65%63%67%66%63%57%50%57%-
Internationaal80%60%71%69%65%68%60%67%70%69%66%67%60%49%56%45%-
Landbouw75%63%67%68%66%60%38%65%62%68%52%47%56%55%45%59%-
Migratie en integratie94%81%69%69%56%69%69%65%69%66%65%61%19%43%52%35%-
Natuur en milieu95%89%76%78%75%72%79%73%71%72%65%60%84%47%50%43%-
Onderwijs en wetenschap100%86%67%70%70%69%86%70%68%68%66%67%43%63%57%58%-
Openbare orde en veiligheid57%71%79%78%73%78%29%73%73%70%72%69%43%66%59%51%-
Recht93%81%75%76%71%74%67%70%68%69%65%64%15%59%55%43%-
Ruimte en infrastructuur--76%74%80%69%-78%73%71%68%67%-56%57%46%-
Sociale zekerheid100%0%83%72%85%79%100%64%60%58%56%59%100%67%43%62%-
Verkeer57%71%74%73%76%71%86%74%74%74%71%70%71%55%57%55%-
Werk100%0%75%77%85%81%100%70%67%64%62%62%100%56%49%54%-
Zorg en gezondheid55%64%83%83%83%83%77%73%65%63%66%63%71%67%50%68%-
VoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan

BBB

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPPVVFvDJA2150PLUSDENKSPDenHaanPvdACUCDAVoltGLPvdDVVDD66BIJ1
74%72%69%67%66%65%63%62%60%59%58%
Bestuur57%76%70%73%72%75%76%29%72%55%51%73%72%79%40%55%81%
Cultuur en recreatie71%62%52%67%75%62%71%59%67%71%76%67%67%71%62%71%52%
Economie73%77%79%76%81%71%69%71%63%67%63%70%64%56%61%60%61%
Financiën70%79%82%71%60%77%76%78%72%64%59%70%65%69%57%60%67%
Huisvesting84%86%76%69%88%94%88%85%88%73%73%90%86%73%59%63%86%
Internationaal74%70%73%74%60%49%54%58%63%73%76%60%60%49%70%62%41%
Landbouw81%65%81%80%38%43%32%55%36%65%81%30%32%20%70%51%14%
Migratie en integratie74%53%55%66%69%42%55%41%50%58%66%45%50%47%63%61%34%
Natuur en milieu77%66%67%68%79%62%57%63%52%58%67%52%51%47%61%55%49%
Onderwijs en wetenschap98%88%78%75%86%84%84%91%86%92%88%90%86%84%88%98%78%
Openbare orde en veiligheid75%62%67%70%29%74%74%64%70%71%63%68%70%75%58%55%55%
Recht74%59%63%69%67%59%66%41%58%65%66%59%57%61%65%58%47%
Ruimte en infrastructuur88%88%75%88%-75%63%75%63%50%63%63%63%63%75%50%50%
Sociale zekerheid76%71%62%71%100%86%90%95%100%86%62%81%81%100%67%76%90%
Verkeer77%81%77%64%86%70%81%83%77%74%70%79%77%68%70%72%68%
Werk82%59%47%59%100%71%71%73%76%76%88%71%71%76%71%76%65%
Zorg en gezondheid74%82%80%78%77%78%67%65%65%58%54%60%65%67%53%53%62%
SGPPVVFvDJA2150PLUSDENKSPDenHaanPvdACUCDAVoltGLPvdDVVDD66BIJ1

BIJ1

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDGLPvdAVoltSPDENK50PLUSDenHaanD66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD
84%83%82%81%79%78%71%66%58%56%55%50%47%43%
Bestuur93%91%88%90%90%91%90%45%72%72%81%67%67%57%66%75%69%
Cultuur en recreatie81%76%76%76%71%90%75%82%71%71%52%76%62%52%52%57%33%
Economie86%86%88%86%84%80%93%72%66%69%61%54%51%51%46%45%43%
Financiën88%82%82%82%82%82%90%80%65%66%67%58%61%49%55%54%57%
Huisvesting71%84%86%84%82%88%88%83%69%76%86%71%78%57%71%59%65%
Internationaal75%72%70%71%74%75%60%69%60%50%41%47%35%38%27%31%22%
Landbouw77%68%64%72%68%58%63%45%52%35%14%26%16%26%30%26%19%
Migratie en integratie87%84%84%89%79%92%81%82%68%71%34%37%18%29%13%11%11%
Natuur en milieu89%91%89%91%89%79%89%76%70%78%49%58%55%58%40%38%27%
Onderwijs en wetenschap90%92%92%88%90%94%86%89%76%71%78%71%80%71%82%65%73%
Openbare orde en veiligheid78%77%77%78%77%74%71%60%68%55%55%50%45%41%37%40%46%
Recht85%87%84%85%77%87%81%56%72%69%47%52%36%44%23%26%25%
Ruimte en infrastructuur88%88%88%88%88%75%-75%75%75%50%63%63%50%38%63%25%
Sociale zekerheid90%76%90%71%81%76%0%95%67%76%90%52%67%57%62%62%52%
Verkeer92%91%87%89%87%75%71%70%58%72%68%53%60%49%57%55%53%
Werk88%88%88%82%82%82%0%100%88%76%65%76%59%71%24%24%12%
Zorg en gezondheid80%80%81%78%79%70%64%66%60%64%62%54%60%54%60%58%51%
PvdDGLPvdAVoltSPDENK50PLUSDenHaanD66CUBBBCDASGPVVDPVVJA21FvD

CDA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPCUVVDD66Volt50PLUSDenHaanPvdABBBJA21DENKFvDPVVGLBIJ1SPPvdD
80%79%74%67%65%64%63%61%58%57%56%52%50%
Bestuur84%84%77%73%78%62%55%70%51%57%54%51%54%63%67%57%56%
Cultuur en recreatie74%79%73%72%81%68%71%64%76%71%65%64%53%59%76%60%56%
Economie83%81%78%75%63%68%62%67%63%71%61%59%59%57%54%53%49%
Financiën81%80%78%74%70%66%67%65%59%61%60%57%56%58%58%54%53%
Huisvesting87%85%74%84%71%66%73%65%73%63%65%61%51%58%71%55%53%
Internationaal79%77%80%71%68%67%66%67%76%69%53%53%52%56%47%51%49%
Landbouw87%77%88%53%38%47%60%51%81%67%41%70%61%27%26%28%20%
Migratie en integratie80%63%79%60%42%61%59%68%66%68%46%51%57%49%37%48%48%
Natuur en milieu82%75%82%69%63%60%71%62%67%51%58%57%57%46%58%47%39%
Onderwijs en wetenschap76%78%75%71%82%67%82%60%88%75%57%56%59%53%71%48%51%
Openbare orde en veiligheid80%85%77%73%62%69%56%69%63%70%58%56%54%61%50%60%58%
Recht80%73%78%65%60%64%57%67%66%58%55%59%57%54%52%54%53%
Ruimte en infrastructuur84%81%79%69%75%67%63%62%63%75%66%63%63%49%63%50%44%
Sociale zekerheid85%85%79%81%71%59%63%70%62%81%54%50%53%64%52%49%55%
Verkeer81%78%74%77%60%70%72%65%70%83%66%63%64%55%53%54%51%
Werk86%82%79%80%82%62%87%67%88%47%58%54%53%55%76%44%50%
Zorg en gezondheid78%84%80%81%68%63%61%65%54%56%58%51%56%60%54%52%51%
SGPCUVVDD66Volt50PLUSDenHaanPvdABBBJA21DENKFvDPVVGLBIJ1SPPvdD

CU

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienD66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLDenHaanVVDBIJ1DENKBBBSPPvdDJA21FvDPVV
80%79%77%75%69%68%66%65%64%63%59%55%47%
Bestuur78%84%81%82%68%74%71%61%68%72%63%55%64%65%61%51%47%
Cultuur en recreatie77%79%74%76%69%70%66%59%62%71%66%71%67%65%57%64%46%
Economie81%81%78%76%74%71%70%72%65%69%68%67%67%63%70%57%52%
Financiën80%80%78%77%70%70%70%73%66%66%66%64%65%65%62%56%47%
Huisvesting84%85%83%80%65%71%67%78%66%76%66%73%60%61%59%56%49%
Internationaal73%77%77%73%70%67%66%67%64%50%62%73%64%63%70%49%47%
Landbouw69%77%79%51%62%63%46%64%72%35%52%65%47%40%62%62%57%
Migratie en integratie87%63%59%76%69%66%82%73%47%71%71%58%79%82%29%42%26%
Natuur en milieu82%75%73%80%71%68%68%75%63%78%67%58%64%61%44%51%43%
Onderwijs en wetenschap76%78%76%82%68%64%65%84%62%71%61%92%61%63%75%56%48%
Openbare orde en veiligheid78%85%80%73%73%73%71%61%69%55%66%71%69%68%66%55%49%
Recht82%73%71%79%68%67%75%61%58%69%69%65%73%73%42%54%41%
Ruimte en infrastructuur81%81%74%88%73%75%66%75%65%75%70%50%63%60%63%57%50%
Sociale zekerheid86%85%81%86%60%75%73%89%70%76%59%86%56%63%76%51%45%
Verkeer82%78%75%75%74%72%69%76%62%72%72%74%65%65%68%56%51%
Werk81%82%78%82%67%72%64%87%65%76%63%76%56%61%47%54%46%
Zorg en gezondheid82%84%80%72%65%70%68%63%72%64%61%58%58%58%61%52%51%
D66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLDenHaanVVDBIJ1DENKBBBSPPvdDJA21FvDPVV

D66

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUVoltGLCDAPvdADenHaanSGP50PLUSVVDBIJ1DENKPvdDSPBBBJA21FvDPVV
80%78%74%72%69%68%67%66%65%64%59%54%52%45%
Bestuur78%82%75%73%73%58%74%68%72%72%61%67%65%55%64%51%46%
Cultuur en recreatie77%86%78%72%76%71%62%74%64%71%65%72%71%71%57%60%44%
Economie81%76%74%75%73%65%72%72%68%66%68%64%65%60%68%56%49%
Financiën80%76%75%74%72%70%70%69%68%65%66%67%64%60%60%54%45%
Huisvesting84%69%63%84%67%68%82%63%71%69%62%58%57%63%57%55%50%
Internationaal73%85%80%71%78%79%61%69%64%60%68%64%64%62%60%42%37%
Landbouw69%72%70%53%67%83%54%68%53%52%62%61%65%51%51%54%49%
Migratie en integratie87%79%86%60%67%86%55%66%47%68%72%84%81%61%32%41%24%
Natuur en milieu82%76%73%69%69%71%66%72%59%70%68%66%68%55%44%50%42%
Onderwijs en wetenschap76%88%73%71%68%89%67%68%62%76%66%66%63%98%73%54%48%
Openbare orde en veiligheid78%78%80%73%72%58%67%70%68%68%65%74%72%55%50%49%43%
Recht82%76%83%65%71%59%61%69%58%72%69%80%79%58%39%51%38%
Ruimte en infrastructuur81%88%73%69%74%75%64%71%59%75%67%68%68%50%63%52%43%
Sociale zekerheid86%86%73%81%76%79%79%58%73%67%60%61%53%76%76%50%44%
Verkeer82%66%71%77%72%72%73%74%64%58%72%65%64%72%74%56%50%
Werk81%94%69%80%71%100%77%64%70%88%66%61%53%76%35%53%46%
Zorg en gezondheid82%77%67%81%70%63%74%63%78%60%59%57%56%53%53%51%51%
CUVoltGLCDAPvdADenHaanSGP50PLUSVVDBIJ1DENKPvdDSPBBBJA21FvDPVV

DenHaan

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienDENKPvdAVoltSPGLPvdDBIJ1D66CUBBBCDASGPVVDJA21PVVFvD50PLUS
80%78%77%73%71%69%68%66%64%63%59%54%53%48%0%
Bestuur42%55%58%45%55%42%45%58%61%29%55%50%55%29%13%16%-
Cultuur en recreatie88%88%82%71%88%71%82%71%59%59%71%47%59%53%35%35%-
Economie88%74%81%86%72%74%72%65%72%71%62%69%55%59%59%58%-
Financiën87%85%83%89%81%83%80%70%73%78%67%74%57%62%67%68%-
Huisvesting88%88%88%83%88%76%83%68%78%85%73%80%66%63%76%73%-
Internationaal84%82%81%79%82%74%69%79%67%58%66%52%61%48%37%35%-
Landbouw89%79%77%79%79%57%45%83%64%55%60%51%55%53%51%34%-
Migratie en integratie95%91%91%91%91%95%82%86%73%41%59%32%45%18%9%5%-
Natuur en milieu86%78%78%85%78%69%76%71%75%63%71%71%63%50%51%39%-
Onderwijs en wetenschap93%93%100%93%93%93%89%89%84%91%82%93%84%77%95%84%-
Openbare orde en veiligheid75%74%73%69%74%74%60%58%61%64%56%54%47%52%43%43%-
Recht63%64%61%56%61%61%56%59%61%41%57%40%49%29%23%17%-
Ruimte en infrastructuur100%88%88%88%88%88%75%75%75%75%63%63%75%88%63%50%-
Sociale zekerheid89%95%84%84%79%95%95%79%89%95%63%79%68%74%63%63%-
Verkeer78%80%80%83%78%70%70%72%76%83%72%72%74%65%76%74%-
Werk93%100%93%93%100%100%100%100%87%73%87%67%80%27%27%13%-
Zorg en gezondheid70%70%71%68%71%70%66%63%63%65%61%62%60%60%61%51%-
DENKPvdAVoltSPGLPvdDBIJ1D66CUBBBCDASGPVVDJA21PVVFvD50PLUS

DENK

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLVoltSPDenHaanPvdDBIJ1PvdA50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV
81%80%79%77%76%69%66%65%61%58%55%49%
Bestuur80%87%82%42%81%91%70%79%75%61%63%58%54%72%67%47%58%
Cultuur en recreatie82%86%77%88%79%90%77%72%62%65%66%56%65%48%52%54%32%
Economie81%87%81%88%76%80%79%78%71%68%68%65%61%61%60%51%55%
Financiën81%85%82%87%80%82%77%77%77%66%66%62%60%60%55%52%50%
Huisvesting87%92%88%88%84%88%85%81%94%62%66%67%65%63%51%47%56%
Internationaal78%77%75%84%73%75%72%65%49%68%62%48%53%41%36%46%33%
Landbouw74%86%71%89%66%58%71%66%43%62%52%40%41%49%45%41%53%
Migratie en integratie86%92%81%95%85%92%68%56%42%72%71%43%46%13%19%39%11%
Natuur en milieu78%82%79%86%74%79%76%75%62%68%67%62%58%52%50%49%43%
Onderwijs en wetenschap86%94%83%93%85%94%79%70%84%66%61%58%57%67%61%45%52%
Openbare orde en veiligheid81%88%82%75%83%74%75%73%74%65%66%61%58%56%58%50%41%
Recht85%92%82%63%85%87%75%71%59%69%69%54%55%34%45%46%31%
Ruimte en infrastructuur77%88%78%100%72%75%80%80%75%67%70%65%66%88%58%55%45%
Sociale zekerheid80%76%85%89%83%76%73%85%86%60%59%54%54%76%65%42%54%
Verkeer80%75%77%78%77%75%81%76%70%72%72%69%66%72%54%56%51%
Werk85%88%82%93%84%82%77%85%71%66%63%59%58%41%51%47%49%
Zorg en gezondheid82%67%82%70%83%70%78%83%78%59%61%69%58%77%72%49%70%
GLVoltSPDenHaanPvdDBIJ1PvdA50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV

FvD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1
77%74%64%59%58%57%55%53%52%51%49%48%45%43%
Bestuur79%72%70%58%64%50%51%67%51%64%51%58%62%58%16%61%69%
Cultuur en recreatie57%66%52%62%59%63%64%52%64%54%60%51%49%52%35%57%33%
Economie82%78%79%67%61%62%59%60%57%58%56%55%51%53%58%50%43%
Financiën76%72%82%64%60%59%57%55%56%53%54%51%49%49%68%58%57%
Huisvesting86%75%76%63%57%61%61%51%56%48%55%49%43%47%73%69%65%
Internationaal80%77%73%66%49%57%53%36%49%45%42%36%42%35%35%35%22%
Landbouw75%65%81%77%55%70%70%45%62%35%54%39%29%35%34%20%19%
Migratie en integratie89%82%55%60%43%57%51%19%42%26%41%24%23%23%5%5%11%
Natuur en milieu78%75%67%61%47%60%57%50%51%41%50%44%37%39%39%31%27%
Onderwijs en wetenschap69%73%78%61%63%56%56%61%56%60%54%60%61%58%84%84%73%
Openbare orde en veiligheid74%74%67%64%66%58%56%58%55%63%49%57%56%54%43%48%46%
Recht79%74%63%68%59%63%59%45%54%53%51%48%48%48%17%24%25%
Ruimte en infrastructuur63%70%75%65%56%68%63%58%57%45%52%50%36%42%50%38%25%
Sociale zekerheid71%71%62%58%67%49%50%65%51%65%50%52%58%52%63%62%52%
Verkeer68%75%77%60%55%66%63%54%56%48%56%50%41%45%74%57%53%
Werk88%64%47%59%56%58%54%51%54%53%53%48%51%47%13%29%12%
Zorg en gezondheid74%75%80%62%67%51%51%72%52%63%51%64%64%62%51%48%51%
JA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1

GL

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltPvdDBIJ1SPDENKDenHaanPvdA50PLUSD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV
92%86%83%81%77%76%74%69%63%57%56%51%49%45%42%
Bestuur93%86%91%82%80%55%74%79%75%71%72%64%63%72%58%52%51%
Cultuur en recreatie90%85%76%80%82%88%82%79%78%66%67%54%59%43%52%49%35%
Economie94%86%86%84%81%72%77%78%74%70%64%60%57%53%53%46%49%
Financiën93%87%82%82%81%81%77%77%75%70%65%59%58%55%49%47%41%
Huisvesting96%90%84%87%87%88%80%77%63%67%86%58%58%59%47%39%51%
Internationaal94%78%72%78%78%82%80%69%80%66%60%50%56%49%35%48%32%
Landbouw94%88%68%87%74%79%67%68%70%46%32%32%27%41%35%26%46%
Migratie en integratie95%94%84%91%86%91%73%69%86%82%50%48%49%16%23%36%15%
Natuur en milieu95%89%91%86%78%78%73%78%73%68%51%51%46%39%39%35%36%
Onderwijs en wetenschap92%84%92%82%86%93%76%70%73%65%86%60%53%65%58%44%47%
Openbare orde en veiligheid93%89%77%84%81%74%76%78%80%71%70%65%61%54%54%54%42%
Recht98%92%87%89%85%61%77%76%83%75%57%54%54%30%48%45%31%
Ruimte en infrastructuur100%90%88%85%77%88%80%74%73%66%63%51%49%75%42%37%31%
Sociale zekerheid81%82%76%74%80%79%81%72%73%73%81%61%64%71%52%50%43%
Verkeer94%90%91%82%80%78%75%73%71%69%77%58%55%60%45%41%41%
Werk88%85%88%78%85%100%74%77%69%64%71%56%55%29%47%44%44%
Zorg en gezondheid87%85%80%83%82%71%77%83%67%68%65%64%60%60%62%49%60%
VoltPvdDBIJ1SPDENKDenHaanPvdA50PLUSD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV

JA21

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPVVFvDBBBSGPVVDCDA50PLUSCUDENKDenHaanD66SPPvdAVoltGLPvdDBIJ1
77%72%63%61%60%59%58%54%53%52%51%47%
Bestuur73%79%73%69%49%57%86%61%72%29%64%67%69%79%72%70%75%
Cultuur en recreatie76%57%67%57%76%71%25%57%48%53%57%57%43%52%43%57%57%
Economie82%82%76%80%73%71%62%70%61%59%68%54%49%56%53%40%45%
Financiën72%76%71%65%65%61%30%62%60%62%60%60%57%56%55%56%54%
Huisvesting76%86%69%73%73%63%63%59%63%63%57%57%61%59%59%43%59%
Internationaal78%80%74%76%73%69%60%70%41%48%60%44%52%49%49%42%31%
Landbouw77%75%80%70%64%67%56%62%49%53%51%41%45%39%41%32%26%
Migratie en integratie87%89%66%82%82%68%19%29%13%18%32%21%16%16%16%13%11%
Natuur en milieu79%78%68%58%49%51%84%44%52%50%44%44%40%41%39%40%38%
Onderwijs en wetenschap71%69%75%76%78%75%43%75%67%77%73%67%65%73%65%67%65%
Openbare orde en veiligheid77%74%70%82%78%70%43%66%56%52%50%52%55%51%54%50%40%
Recht75%79%69%76%65%58%15%42%34%29%39%39%33%32%30%34%26%
Ruimte en infrastructuur75%63%88%75%88%75%-63%88%88%63%75%75%75%75%75%63%
Sociale zekerheid71%71%71%76%86%81%100%76%76%74%76%71%71%71%71%71%62%
Verkeer75%68%64%79%75%83%71%68%72%65%74%60%57%58%60%55%55%
Werk76%88%59%65%53%47%100%47%41%27%35%41%35%29%29%35%24%
Zorg en gezondheid77%74%78%79%56%56%71%61%77%60%53%63%60%57%60%65%58%
PVVFvDBBBSGPVVDCDA50PLUSCUDENKDenHaanD66SPPvdAVoltGLPvdDBIJ1

PvdA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1DenHaanGLDENKD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDJA21FvDPVV
90%82%78%77%72%71%70%69%66%65%64%61%52%51%46%
Bestuur90%88%55%74%70%73%69%66%67%74%72%72%70%69%69%58%48%
Cultuur en recreatie90%76%88%82%77%76%76%74%76%70%60%67%64%56%43%51%35%
Economie91%88%74%77%79%73%74%72%68%71%71%63%67%60%49%55%51%
Financiën90%82%85%77%77%72%70%71%71%70%67%72%65%62%57%51%45%
Huisvesting94%86%88%80%85%67%72%76%75%71%68%88%65%52%61%49%52%
Internationaal93%70%82%80%72%78%67%67%65%67%59%63%67%64%52%36%38%
Landbouw90%64%79%67%71%67%65%66%60%63%52%36%51%51%45%39%52%
Migratie en integratie95%84%91%73%68%67%65%70%72%66%65%50%68%58%16%24%35%
Natuur en milieu94%89%78%73%76%69%73%73%66%68%66%52%62%57%40%44%45%
Onderwijs en wetenschap92%92%93%76%79%68%70%67%69%64%60%86%60%58%65%60%52%
Openbare orde en veiligheid91%77%74%76%75%72%73%73%72%73%69%70%69%67%55%57%43%
Recht93%84%64%77%75%71%70%73%73%67%65%58%67%61%33%48%42%
Ruimte en infrastructuur100%88%88%80%80%74%78%75%74%75%63%63%62%52%75%50%40%
Sociale zekerheid81%90%95%81%73%76%64%64%70%75%70%100%70%64%71%52%46%
Verkeer94%87%80%75%81%72%74%70%70%72%71%77%65%59%57%50%45%
Werk94%88%100%74%77%71%70%65%69%72%67%76%67%56%35%48%46%
Zorg en gezondheid84%81%70%77%78%70%73%69%69%70%72%65%65%63%60%64%56%
VoltBIJ1DenHaanGLDENKD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDJA21FvDPVV

PvdD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66CUBBBSGPJA21CDAFvDPVVVVD
88%86%84%81%79%75%73%70%65%63%62%53%51%50%49%45%38%
Bestuur87%86%93%85%81%76%42%67%67%65%79%60%70%56%62%53%46%
Cultuur en recreatie86%85%81%86%79%78%71%76%72%65%71%54%57%56%49%33%44%
Economie87%86%86%80%76%72%74%68%64%63%56%53%40%49%51%50%37%
Financiën87%87%88%82%80%76%83%71%67%65%69%55%56%53%49%44%41%
Huisvesting89%90%71%84%84%76%76%75%58%61%73%53%43%53%43%51%36%
Internationaal92%78%75%72%73%68%74%65%64%63%49%53%42%49%42%41%39%
Landbouw86%88%77%78%66%60%57%60%61%40%20%26%32%20%29%44%19%
Migratie en integratie93%94%87%97%85%69%95%72%84%82%47%49%13%48%23%16%35%
Natuur en milieu85%89%89%84%74%72%69%66%66%61%47%45%40%39%37%36%29%
Onderwijs en wetenschap92%84%90%90%85%69%93%69%66%63%84%55%67%51%61%48%35%
Openbare orde en veiligheid89%89%78%88%83%78%74%72%74%68%75%62%50%58%56%43%49%
Recht91%92%85%92%85%74%61%73%80%73%61%54%34%53%48%32%43%
Ruimte en infrastructuur84%90%88%100%72%69%88%74%68%60%63%46%75%44%36%29%32%
Sociale zekerheid87%82%90%81%83%79%95%70%61%63%100%54%71%55%58%49%39%
Verkeer83%90%92%89%77%71%70%70%65%65%68%54%55%51%41%42%37%
Werk86%85%88%94%84%81%100%69%61%61%76%52%35%50%51%48%38%
Zorg en gezondheid91%85%80%75%83%83%70%69%57%58%67%58%65%51%64%64%39%
SPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66CUBBBSGPJA21CDAFvDPVVVVD

PVV

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21FvDBBBVVDSGPCDA50PLUSDenHaanVoltDENKSPCUBIJ1PvdAD66PvdDGL
77%74%59%58%57%53%50%49%48%47%46%45%42%
Bestuur73%72%76%53%56%54%61%13%61%58%57%47%66%48%46%53%51%
Cultuur en recreatie76%66%62%65%58%53%40%35%57%32%38%46%52%35%44%33%35%
Economie82%78%77%61%60%59%57%59%54%55%54%52%46%51%49%50%49%
Financiën72%72%79%58%57%56%53%67%62%50%48%47%55%45%45%44%41%
Huisvesting76%75%86%52%54%51%57%76%80%56%54%49%71%52%50%51%51%
Internationaal78%77%70%57%59%52%45%37%39%33%43%47%27%38%37%41%32%
Landbouw77%65%65%60%62%61%59%51%42%53%49%57%30%52%49%44%46%
Migratie en integratie87%82%53%70%59%57%35%9%8%11%18%26%13%35%24%16%15%
Natuur en milieu79%75%66%63%56%57%43%51%47%43%40%43%40%45%42%36%36%
Onderwijs en wetenschap71%73%88%63%56%59%58%95%94%52%50%48%82%52%48%48%47%
Openbare orde en veiligheid77%74%62%58%59%54%51%43%43%41%47%49%37%43%43%43%42%
Recht75%74%59%64%60%57%43%23%24%31%35%41%23%42%38%32%31%
Ruimte en infrastructuur75%70%88%71%64%63%46%63%50%45%35%50%38%40%43%29%31%
Sociale zekerheid71%71%71%55%54%53%62%63%62%54%55%45%62%46%44%49%43%
Verkeer75%75%81%65%59%64%55%76%64%51%50%51%57%45%50%42%41%
Werk76%64%59%59%58%53%54%27%41%49%50%46%24%46%46%48%44%
Zorg en gezondheid77%75%82%53%60%56%68%61%55%70%64%51%60%56%51%64%60%
JA21FvDBBBVVDSGPCDA50PLUSDenHaanVoltDENKSPCUBIJ1PvdAD66PvdDGL

SGP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDACUBBBVVDJA21D6650PLUSPvdAFvDDenHaanVoltDENKPVVGLSPBIJ1PvdD
80%77%74%72%69%66%64%63%61%58%57%55%53%
Bestuur84%81%57%75%69%74%64%72%58%50%78%58%56%64%60%67%60%
Cultuur en recreatie74%74%71%68%57%62%62%60%62%47%67%56%58%54%54%62%54%
Economie83%78%73%74%80%72%71%71%67%69%62%65%60%60%58%51%53%
Financiën81%78%70%72%65%70%66%67%64%74%71%62%57%59%56%61%55%
Huisvesting87%83%84%75%73%82%67%68%63%80%78%67%54%58%56%78%53%
Internationaal79%77%74%71%76%61%66%59%66%52%53%48%59%50%55%35%53%
Landbouw87%79%81%81%70%54%52%52%77%51%28%40%62%32%34%16%26%
Migratie en integratie80%59%74%72%82%55%65%65%60%32%29%43%59%48%49%18%49%
Natuur en milieu82%73%77%75%58%66%65%66%61%71%60%62%56%51%52%55%45%
Onderwijs en wetenschap76%76%98%67%76%67%66%60%61%93%92%58%56%60%53%80%55%
Openbare orde en veiligheid80%80%75%72%82%67%72%69%64%54%61%61%59%65%64%45%62%
Recht80%71%74%70%76%61%65%65%68%40%49%54%60%54%56%36%54%
Ruimte en infrastructuur84%74%88%77%75%64%68%63%65%63%75%65%64%51%53%63%46%
Sociale zekerheid85%81%76%77%76%79%56%70%58%79%76%54%54%61%48%67%54%
Verkeer81%75%77%72%79%73%71%71%60%72%68%69%59%58%57%60%54%
Werk86%78%82%76%65%77%62%67%59%67%65%59%58%56%46%59%52%
Zorg en gezondheid78%80%74%70%79%74%66%72%62%62%64%69%60%64%57%60%58%
CDACUBBBVVDJA21D6650PLUSPvdAFvDDenHaanVoltDENKPVVGLSPBIJ1PvdD

SP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDVoltGLBIJ1DENKDenHaan50PLUSPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD
88%84%83%81%80%77%70%67%64%55%53%52%48%41%
Bestuur87%85%82%90%82%45%78%66%76%65%64%60%67%64%57%57%47%
Cultuur en recreatie86%86%80%71%77%71%77%74%71%71%67%54%57%54%60%38%48%
Economie87%87%84%84%81%86%77%72%69%65%67%58%54%58%53%54%41%
Financiën87%86%82%82%82%89%78%71%76%64%65%56%60%53%54%48%42%
Huisvesting89%94%87%82%88%83%76%76%88%57%60%56%57%48%55%54%36%
Internationaal92%76%78%74%75%79%71%67%54%64%64%55%44%45%51%43%41%
Landbouw86%94%87%68%71%79%67%66%32%65%47%34%41%35%28%49%26%
Migratie en integratie93%89%91%79%81%91%69%70%55%81%79%49%21%26%48%18%36%
Natuur en milieu85%90%86%89%79%85%76%73%57%68%64%52%44%41%47%40%37%
Onderwijs en wetenschap92%90%82%90%83%93%67%67%84%63%61%53%67%60%48%50%35%
Openbare orde en veiligheid89%82%84%77%82%69%79%73%74%72%69%64%52%63%60%47%52%
Recht91%80%89%77%82%56%75%73%66%79%73%56%39%53%54%35%46%
Ruimte en infrastructuur84%100%85%88%78%88%76%75%63%68%63%53%75%45%50%35%37%
Sociale zekerheid87%71%74%81%85%84%83%64%90%53%56%48%71%65%49%55%35%
Verkeer83%94%82%87%77%83%74%70%81%64%65%57%60%48%54%50%40%
Werk86%88%78%82%82%93%75%65%71%53%56%46%41%53%44%50%35%
Zorg en gezondheid91%77%83%79%82%68%83%69%67%56%58%57%63%63%52%64%40%
PvdDVoltGLBIJ1DENKDenHaan50PLUSPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD

Volt

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLPvdASPBIJ1PvdDDENK50PLUSD66DenHaanCUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD
92%90%84%82%81%79%78%75%67%63%61%52%50%45%
Bestuur93%90%85%90%85%87%97%82%58%82%78%73%78%67%79%61%61%
Cultuur en recreatie90%90%86%76%86%86%100%86%82%76%81%67%67%67%52%57%57%
Economie94%91%87%86%80%87%83%76%81%76%63%70%62%59%56%54%50%
Financiën93%90%86%82%82%85%100%76%83%77%70%70%71%58%56%62%58%
Huisvesting96%94%94%84%84%92%88%69%88%80%71%90%78%53%59%80%69%
Internationaal94%93%76%71%72%77%80%85%81%73%68%60%53%61%49%39%35%
Landbouw94%90%94%72%78%86%75%72%77%51%38%30%28%38%39%42%20%
Migratie en integratie95%95%89%89%97%92%94%79%91%76%42%45%29%34%16%8%5%
Natuur en milieu95%94%90%91%84%82%95%76%78%80%63%52%60%61%41%47%31%
Onderwijs en wetenschap92%92%90%88%90%94%100%88%100%82%82%90%92%82%73%94%84%
Openbare orde en veiligheid93%91%82%78%88%88%57%78%73%73%62%68%61%47%51%43%48%
Recht98%93%80%85%92%92%93%76%61%79%60%59%49%51%32%24%24%
Ruimte en infrastructuur100%100%100%88%100%88%-88%88%88%75%63%75%63%75%50%38%
Sociale zekerheid81%81%71%71%81%76%100%86%84%86%71%81%76%76%71%62%62%
Verkeer94%94%94%89%89%75%57%66%80%75%60%79%68%57%58%64%57%
Werk88%94%88%82%94%88%100%94%93%82%82%71%65%76%29%41%29%
Zorg en gezondheid87%84%77%78%75%67%55%77%71%72%68%60%64%69%57%55%48%
GLPvdASPBIJ1PvdDDENK50PLUSD66DenHaanCUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD

VVD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDASGPD66CUJA21PvdAVoltBBBDenHaanPVVFvD50PLUSBIJ1DENKGLSPPvdD
79%72%67%66%63%61%60%59%58%53%50%49%45%41%38%
Bestuur77%75%72%68%49%69%67%40%55%53%50%53%57%47%52%47%46%
Cultuur en recreatie73%68%64%62%76%56%67%62%59%65%63%61%52%54%49%48%44%
Economie78%74%68%65%73%60%59%61%55%61%62%57%51%51%46%41%37%
Financiën78%72%68%66%65%62%58%57%57%58%59%54%49%52%47%42%41%
Huisvesting74%75%71%66%73%52%53%59%66%52%61%50%57%47%39%36%36%
Internationaal80%71%64%64%73%64%61%70%61%57%57%56%38%46%48%41%39%
Landbouw88%81%53%72%64%51%38%70%55%60%70%45%26%41%26%26%19%
Migratie en integratie79%72%47%47%82%58%34%63%45%70%57%52%29%39%36%36%35%
Natuur en milieu82%75%59%63%49%57%61%61%63%63%60%50%58%49%35%37%29%
Onderwijs en wetenschap75%67%62%62%78%58%82%88%84%63%56%57%71%45%44%35%35%
Openbare orde en veiligheid77%72%68%69%78%67%47%58%47%58%58%59%41%50%54%52%49%
Recht78%70%58%58%65%61%51%65%49%64%63%55%44%46%45%46%43%
Ruimte en infrastructuur79%77%59%65%88%52%63%75%75%71%68%57%50%55%37%37%32%
Sociale zekerheid79%77%73%70%86%64%76%67%68%55%49%43%57%42%50%35%39%
Verkeer74%72%64%62%75%59%57%70%74%65%66%57%49%56%41%40%37%
Werk79%76%70%65%53%56%76%71%80%59%58%49%71%47%44%35%38%
Zorg en gezondheid80%70%78%72%56%63%69%53%60%53%51%50%54%49%49%40%39%
CDASGPD66CUJA21PvdAVoltBBBDenHaanPVVFvD50PLUSBIJ1DENKGLSPPvdD

Creative Commons License 2012-2021 Elwin Oost, Solveware. Partijgedrag wordt gehost door